Від вчорашнього граду найбільше постраждали села Рожай, Горболц, Ужка, Кішгодьош, Нодьгодьш, Ніркато, Тісабейч та Ченгершіма, загалом 13 населених пунктів.
За інформацією управління з надзвичайних ситуацій області Сабол-Сатмар-Берег у регіоні пошкоджено понад 750 будинків в наслідок граду та бурі.
Деякі родини залишилися у буквальному сенсі без даху над головою. На щастя, людських жертв немає. В округах працюють пожежники, муніціпальні служби та команди добровольців - більше 200 чоловік. Вони допомагають людям впоратися з наслідками буревію.
Найбільше постраждало село Рожалі, що біля кордону з Румунією - там 85 відсотків будинків залишилося без дахів. Також розбиті вікна та стекло у автомобілях. Голова села Золтан Столика каже, що нема гарантії, що всі вони отримують компенсацію від держави - багато будинків були не застраховані від нещасних випадків. Тим більше, що дощі очікуються ще сьогодні та завтра.
Наразі спеціальна комісія оцінює розмір збитків.
Нагадаємо, у Мукачеві випав град, розміром з грецький горіх. Град випав фактично по всьому Закарпаттю: почалося все з Виноградівщини та Тячівщини, де стихія вирувала з самого ранку.
Далі град дійшов до Сваляви, Іршави, Берегова і зрештою Мукачева. Місцями, зокрема у Королеві, розмір граду сягнув понад 5 см. Збитки вражають: побиті авто та дахи будинків.