У селі Івашковиця на Хустщині згоріла деревʼяна старовинна церква (ФОТО)

1515 1

Вчора ввечері вогонь охопив деревʼяну будівлю Свято-Михайлівської церкви у селі Івашковиця. Священник готувався до богослужіння, коли раптом помітив задимлення під куполом.

Майже опівночі, у ніч на 7 січня, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у старовинній Свято-Михайлівської церкви 1658 року у селі Івашковиця.

Як з’ясувалося, священник готувався до вечірнього богослужіння, коли раптом помітив задимлення під куполом храму. Відчинивши двері, він вийшов на вулицю та побачив, що вогонь охопив споруду. Чоловік одразу викликав вогнеборців і до їхнього прибуття виносив майно назовні.

На допомогу прийшли й місцеві жителі, які разом зі священником намагалися стримати полум’я за допомогою підручних засобів і відер з водою. Однак вогонь швидко поширювався дерев’яними конструкціями церкви.

До гасіння було залучено 16 рятувальників і 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки. О 02:33 рятувальники ліквідували пожежу на площі 80 кв. м.

Вогонь знищив частину покрівлі, меблі, іконостас та інші речі. Водночас надзвичайникам вдалося запобігти поширенню полум’я на розташовану поруч дзвіницю.

Коментарі

Б
Боря

Дуже шкода,яогось в нас постійно стає все менше і менше культурних і природніх памяток нашого прекрасного краю

Читайте також