Сьогодні у селі Лавки прощалися із 37-річним військовослужбовцем Державної прикордонної служби України Сергієм Швардаком. Воїн загинув 23 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання на Сумщині.
Прощання з полеглим Героєм розпочалося у рідному домі воїна та продовжилося у Свято-Миколаївському храмі. Віддати шану та попрощатися із захисником прийшли сотні людей: родина, близькі, побратими, друзі та односельці.
Сергій Швардак був старшим сержантом, служив у складі 17-ї прикордонної застави 5-го прикордонного загону. На захист Батьківщини чоловік став з перших днів повномасштабного вторгнення. 23 грудня 2025 року він загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині.
У нього залишилися дружина, маленька донечка, батьки та сестра. Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна шана і пам’ять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.