У с.Монастирське, що на Хустщині, на перший дзвоник школярі прийшли у вишиванках (ФОТО)

31
6

При чому як першокласники, так і учні старших класів. Привітати їх зі святом приїхав екс-голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

– Традиції мають жити! Радий був сьогодні не зрадити звичаю та привітати зі святом колектив та учнів школи села Монастирець, що на моїй рідній Хустщині. Школа в гірському селі – одна з моїх улюблених у районі. Знаю, що вчительський колектив підходить до своєї справи з душею й творчістю, а діти – успішні учні, котрі заслужено здобувають почесні місця на конкурсах та олімпіадах, – поділився враження від участі у заходах Василь Губаль. – Сьогодні ж, звісно, головні герої Дня знань – першокласники. Цьогоріч їх у монастирці 35, і вони – окраса свята. Скористався нагодою і передав малечі привіт і подарунки від народного депутата України Павла Балоги – набори шкільного приладдя. Побажав і найменшим, і старшим учням гарного часу в школі і поза нею, а також – зростати справжніми патріотами Закарпаття, патріотами України.

Також екс-очільник області розповів про проект, який реалізується Закарпаттям спільно з дружнім краєм Чеської Республіки – Височиною.

– Завдяки цьому партнерству вже завершується облаштування корпусу, де розміститься навчально-виховний комплекс для найменших – нові приміщення вже майже готові для щонайменше 60 діток. Це дуже важливо для громади, адже місць у садочку села бракує. Уже в жовтні НВК буде готовий прийняти маленьких вихованців. А всьому учнівському колективу та громаді села згодиться й новий спортивний майданчик, благоустрій якого триває.

Коментарі

БА
боэць ато

дети и какать в вишиванках ходили?

ІМ
Із Монастирця

Шановні журналісти, уже зає..ла Ваша безграмотність,де Ви бачили на карті Закарпаття село Монастирське? Є село Монастирець. Пане Балого повиганяйте то безграмотне шобло із Мукачево нет,бо і так брехні много пишуть, а ще і безграмотно.

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

К
колик

удколи начали в вышиванках ходити,городини и мости перекрашовати та нараз житя покращило...самый мед!показуха и кощунство...

Ф
ф

примусово показово,на кого розраховані такі ДЕБІЛЬНІ статті,майже на файту балог тупорилих

*
*****

Дуже гарні школярики!Майбутнє України!

Читайте також