У Сваляві накрили 8 «одноруких бандитів»

6
9

У Свалявський райвідділ міліції надійшла інформація від якогось пильного громадянина про те, що в одному з приміщень в місті розташований незаконний ігровий зал.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група й виявила у ввімкненому стані 8 «одноруких бандитів». Всю апаратуру вилучено. Як з’ясувалося, саме приміщення орендує приватний підприємець з Мукачева.

Останнього тепер притягають до відповідальності за заняття забороненими видами господарської діяльності.

Коментарі

11 біля ратуші бивше кафе ТУРІСТ

І
Ірина

9-10) Возле зеленого базара, бывший "Пилигрим", и напротив него...

7,,В росвигові біля банкомата приватбанка 8,,На углу вулиці Беляева і Парканія перед мостом

Л
Лариса

Коли закриєте в Чопі, біля міської ради та біля ринку ??????????

Л
Лоці

5. по Зріні біля ексімбанку 6. навпроти ексіму по зріні. де раніше кераміка була

Ш
Шоні

заказна статєйка

К
кук

Підтримаю попередніх коментаторів. Скільки разів подібна тема тут висвітлювалась, стільки люди негативно коментували, я в тому числі. Пропоную започаткувати "перепис" гральних закладів в надії що хтось не з криши і не кришованих прочитає це: І так, доповню возєднання та напроти ратуші. 1. ЖД Вокзал, де донедавна був продуктовий магазин 2. Ярослава мудрого - майже напроти госпіталя 3. ГІД, біля зупинки автобусів під прикриттям "мобільні телефони". 4. Під магазином "всесвіт" 5....

Р
Рома

Просто прикрили конкурентів. А про мукачво нема смисла писати, в мукачеві десятки ігрозалів, навіть навпроти ратуши. Просто менти там грають, кієв кришує.

А ЧОМУ ПРО МУКАЧЕВСКІ АПАРАТИ НЕ ПИШЕТЕ,ПРО ЇДЬТЕСЯ ПО вул,ВОЗЕДНАННЯ ВЕЧЕРОМ ТАМ У ТРЬОХ МІСЦЯХ ІГРАЮТЬ,У МУКАЧЕВІ МОЖНА НА РАХУВАТИ БІЛЬШЕ НІЖ 8 ДЕСЬ ШТУК 15-20

Читайте також