У Сваляві виділяють ще 2 мільйони на реконструкцію мосту, який так і не розпочали ремонтувати (ФОТО)

7
4

Попри наявність грошей ремонт мосту у Сваляві так і не розпочали.

Місцевий мешканець Михайло Чокнадій розповів у фейсбук що на аварійний міст знову виділяють гроші 2 мільйони гривень.

— Сьогодні до мене звернувся місцевий житель з інформацією, що на ремонт мосту через р. Свалявка додатково виділено ще 2 млн гривень. Тобто 13 840 000 їм мало, вони ще додатково виділяють 2 000 000 ,а роботи не проводяться взагалі. В мене скдається таке враження, що наша місцева влада радіє тому, що міст стоїть зруйнованим і просто "списує" на його будівництво мільйони, а нам говорить про великі труднощі, які склалися в процесі ремонтних робіт. Я ,відверто кажучи, дивуюся Свалявчанам, які і слова не можуть сказати за себе, які ходять кругами, обїжджають кругами, щоб добратися до Бистрого. Якщо не дай Бог впаде міст по вул. Мукачівській ,Свалява далі буде мовчати і об’їжджати вже через Пасіку, чи встане нарешті з колін і скаже : «Досить!»? — написав на своїй сторінці в соцмережі Михайло Чокнадій.

Міст який розташований практично в центрі Сваляви, ще в листопаді 2016 року пошкодила сильна течія річки Свалявка.

Після цього міст перекрили, і визнали його аварійним.

На початку травня цього року в Закарпатській облдержадміністраці повідомили, що на будівництво нового моста через річку Свалявка у 2018 році виділено 4,5 мільйони гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 4,3 мільйони гривень з обласного бюджету.

Пізніше виділили ще 2 млн. гривень.Попри це ремонт мосту так і не розпочали.

— Все стоїть, робота не йде. Як ми бачимо на додаткові роботи по ремонту мосту виділено ще 2 млн гривень. Я неодноразово звертався в Свалявську міську раду, аби дали пояснення причини чому ремонтні роботи не відновлюються адже вже зміни до проектно - кошторисної документації зроблені. І 2 питання яке цікавило громаду, що то за 2 млн і на які ще додаткові роботи вони будть використані. Спілкуватися міська влада з активістами відмовилася. Але ми думаємо, що ті додаткові 2 млн гривень, це гроші які було потрачено на роботи, які не були вказані в проектно - кошторисній документації, але вони були виконані. Якщо це так, то це кримінальна справа. Я думаю цим мостом вже б давно мала зайнятися прокуратура, можливо з ними місцева влада поспілкується якщо відмовляється спілкуватися з активістами. — розповів Mukachevo.net місцевий мешканець Михайло Чокнадій.

Коментарі

О
Олександр

Куди спішити треба почекати ще один паводок а там гроші спишуться.Липкорукі чиновники ще неперевелись.

І
Іванко

А уявіть шо Ланьо ще 5 років мером лишаться. Ото Сваляві піпец повний приходить. Но а я на Чехи кіть шо

С
Свалявчанин

Грошей вже давно неє з моста. Точніше вони є лим у Ланя дома?? Ганьба свалявчанам но шо вибралисьме то і маєме.

М
Месний

Ланівська банда має всю Сваляву

Читайте також