У Тячівській райлікарні відремонтовано 4 відділення

7
0

Ремонтні роботи в соціальній сфері продовжуватимуться

         У вівторок, 28 квітня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Балога побував з робочою поїздкою в Тячівському районі, під час якої взяв участь у відкритті відремонтованих відділень районної лікарні та оглянув об’єкти соціальної сфери району, на яких ведеться будівництво. 

          Насамперед Іван Балога взяв участь у відкритті відділень у Тячівській центральній районній лікарні. На урочистій церемонії також були присутні голови райдержадміністрації Василь Йовдій та райради Василь Кушілка, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Скрип та інші. 

          Як повідомив головний лікар ЦРЛ Василь Петийчук, цьогоріч в лікарні відремонтовано вже чотири відділення – загальне приймальне, приймальне пологового будинку, терапевтичне та операційний блок. Проведено ремонти холів, кабінетів і палат, замінено вікна та двері, а також упорядковано двір. У відділеннях повністю замінені меблі та сантехніка, придбана необхідна кількість постільної білизни. Палати обладнані новими вбудованими шафами, створені всі необхідні санітарно-побутові умови. Загалом з районного бюджету на реконструкцію відділень виділено 1 мільйон 800 тисяч гривень. 

          Під час урочистої церемонії Іван Балога наголосив, що ця подія свідчить про те, що в області не на словах, а реальними справами вирішуються першочергові проблеми сфери охорони здоровя. 

          – Вкладаючи кошти в медицину, проводячи ремонти і купуючи нове обладнання, транспорт, меблі, вкладаються інвестиції у здоров’я мешканців краю, – наголосив Іван Балога. – Впродовж останніх трьох років на реконструкцію медзакладів Тячівщини виділено більше грошей, ніж за попередні десять років. Приємно констатувати, що і цього року область, незважаючи на непросту економічну ситуацію, планує вкласти в розвиток медицини понад 24 мільйони гривень. 

          Начальник управління охорони здоров’я Василь Скрип повідомив, що на останній сесії обласної ради на продовження реконструкції Тячівської районної лікарні виділити 1 мільйон 100 тисяч гривень. Ще півмільйона буде виділено на початок будівництва лікарні в селі Угля. 

          – Ми ставимо завдання наближення європейських стандартів медицини для наших лікарень. 2009 рік для галузі охорони здоровя буде доволі продуктивним, – констатував Василь Скрип. – Окрім ремонтних робіт значна увага приділятиметься покращенню матеріально-технічної бази  закладів. Кожна лікарня повинна бути обладнана апаратурою, за допомогою якої можна зберегти людині життя.  

          Ремонтні роботи в рай лікарні не припинятимуться: в майбутньому заплановано відремонтувати й інші підрозділи – насамперед дитяче відділення. За словами головного лікаря ЦРЛ Василя Петийчука, минулого року тут вдалося завершити перший етап реконструкції. У зв’язку з перенавантаженням відділення є потреба відкрити відділення раннього дитинства, – резюмував головний лікар. Допомогти в цьому пообіцяли керівники області та району.

                                                                                                     ***

         Також в рамках робочої поїздки перший заступник голови облдержадміністрації Іван Балога відвідав будівництво школи в селі Новоселиця. 

       На сьогодні майже 650 дітей навчаються в трьох корпусах, яким вже понад два століття. За словами директора Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мирослави Павлишинець, нині діти навчаються у дві зміни, приміщення закладу в незадовільному стані.  

– Будівництво нової школи почалося ще 30 років тому, але вже наприкінці 80-их було “заморожено”, – каже директор школи. – Її зведення відновили минулого року, на що з обласного та місцевого бюджетів виділили майже три мільйони гривень. 

     Наразі основний двоповерховий корпус вже під дахом. Планується, що до кінця цього року його буде здано в експлуатацію. На останній сесії обласної ради на добудову школи виділено 1,6 мільйона гривень, ще два мільйони додав районний бюджет, повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю ОДА.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також