У вбивстві директора взуттєвої фабрики підозрюють його ділового партнера (ВІДЕО)

4
1

Поліція вбивцю затримала, але версій поки не озвучують.

Журналісти Подробиць розповідають, загиблий 54-річний Андронік Нікогосян, був відомий в області бізнесмен, очолював закарпатську відділення Союзу вірмен України.

Він активно підтримував різні види спорту, навіть отримав за це нагороду від обладміністрації. У вбивстві Нікогосяна підозрюють його колишнього бізнес-партнера Вардана.

У дев'яностих вони відкрили взуттєву фабрику в Ужгороді. На фото, які легко відшукати в Інтернеті, вони часто разом. У 2014, навіть передавали допомогу в зону АТО, а цієї весни були на одній сцені з переможцями змагань з легкої атлетики. Вбивство шокувало знайомих підприємців, вони допускають, що причиною сварки могли стати борги.


Довідка Мukachevo.net: Нікогосян Андранік Оганесович – голова Союзу Вірмен України (СВУ) в Закарпатській області, генеральний директор ТОВ "Апаран" (раніше виробничої фірми "Маркан"). Фабрика виготовляла замовлення для відомих світових брендів - Hugo Boss, Ricosta, Pierre Cardin, Caparrini, Bali і Burberry.

Родом з невеликого вірменського міста Апаран. Майстер спорту СРСР з боксу, учасник збірної СРСР, вигравав всесоюзні змагання, був призером Європи. Нещодавно відзначений почесною відзнакою Закарпатської ОДА за вагомий внесок у розвиток спорту.

Вардан Товмасян - голова Товариства вірменської культури в Закарпатті "Арарат", що зареєстроване у 1996 році. Ініціатор відкриття недільної школи для вірменської громади Ужгорода на базі ЗОШ №3. Також ініціатор відкриття в Ужгороді Хачкару - пам'ятного знаку, що присвячений 100-річчю геноциду вірмен в Османській імперії. Був виготовлений і доставлений в Ужгород із Вірменії. Встановлення знаку викликало невдоволення представників азербайджанської громади області.

На Закарпатті нині проживає понад 70 вірменських сімей, переважно в Ужгороді, Берегові та Мукачеві.


Нагадаємо, генерального директора взуттєвої фабрики розстріляли близько одинадцятої ранку. Прямо в службовому кабінеті.

Більше у сюжеті:

Дивіться також: Поліція оприлюднила відео з місця вбивства директора взуттєвої фабрики в Ужгороді

Коментарі

U
Unnamed

Кожен день хтось помирає, а тут таке рокрутили - "Breaking News".

Читайте також