У Верховній Раді планують позбавляти мандатів депутатів, які залишили Україну під час війни

10
5

Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

У Верховній Раді планують створити тимчасову слідчу комісію (ТСК), яка перевірить факти та причини перебування поза межами території України народних депутатів, які виїхали з країни після повномасштабного вторгнення рф.

На думку Стефанчука, створення такої тимчасової слідчої комісії буде ініційовано “найближчим часом”. Комісія має визначати всі факти перебування народних депутатів не на території України, причини цього та рекомендувати відповідні рішення до ухвалення у Верховній Раді України.

“Тому зараз ми на шляху до того, щоб депутати, які не виконують своїх функціональних обов’язків, не мали можливості працювати в стінах українського парламенту”, — сказав Стефанчук.

Він наголосив, що парламентарям, які не беруть участі в пленарних засіданнях Верховної Ради або в засіданнях комітетів, зарплата не виплачується, оскільки вони не виконують своїх функцій як народні депутати. Це ж, за його словами, стосується і їхніх помічників.

“Якщо є такі парламентарії, щодо яких відкрито кримінальні провадження, то ми вже відкликали їх з посад у комітетах. Це, зокрема, пан Медведчук і пан Ковальов”, — додав Стефанчук.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

А
Алекс

Журналістам вдалося з'ясувати, що за межами України перебувають наступні "депутати": Кива Ілля (ОПЗЖ). Королевська Наталія (ОПЗЖ). Льовочкін Сергій (ОПЗЖ). Львочкіна Юлія (ОПЗЖ). Рабінович Вадим (ОПЗЖ). Новинський Вадим (позафракційний). Устінова Олександра («Голос»). Железняк Ярослав («Голос»). Абрамович Ігор (ОПЗЖ). Аліксейчук Олександр («Слуга народу»). Аллахвердієва Ірина («Слуга народу»). Плачкова Тетяна (ОПЗЖ). Борт Віталій (ОПЗЖ). Пузанов Олександр (ОПЗЖ). Іванісов Роман (позафракційний). Кривошеєв Ігор («Слуга народу»). Нагорняк Сергій («Слуга народу»). Пивоваров Євген («Слуга народу»). Солод Юрій (ОПЗЖ). Шпенов Дмитро (позафракційний). Столар Вадим (ОПЗЖ). Яковенко Євген (позафракційний). Волошин Олег (ОПЗЖ). Яка доля ціх депутатів, та їх мандатів?

В
Вася

Усих вонякив позбавити мандата.іще недовго і народ возьмеся і за них!!!!!

У
Україна

...пан , пан ...??? Які вони "пани" ? Голодранці і історичний мотлох .

Ю
Ю.П.

На фронт всіх.

V
V.

Довно треба і за одно тих які зовсім там не появляються

Читайте також