У Виноградові понад 3 тисячі споживачів тимчасово залишаться без газу

174

У середу, 27 серпня, у Виноградові розпочнуться ремонтні роботи на газопроводі, які проводять фахівці Закарпатської філії ТОВ «Газмережі України» в рамках підготовки до опалювального сезону.

Через заміну підземного газопроводу тимчасово буде відсутнє газопостачання для 3360 споживачів приватного сектору, а також для 157 комунальних та 3 промислових об’єктів. Відновлення подачі газу планується з 1 по 3 вересня. ПРО це повідомляє Прес-центр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі України».

Без газу залишаться будинки на понад 60 вулицях міста, серед яких: Бартока Бейли, Героїв Майдану, Гоголя, Залізнична, Київська, Копанська, Королівська, Лесі Українки, Ломоносова, Миру, Незалежна, Пушкіна, Сонячна, Суворова, Шевченка та інші.

Мешканців просять заздалегідь підготуватися до кількаденної відсутності газу та у середу зранку перекрити газові крани. Також слід сприяти роботі газовиків і допустити їх до помешкань під час відновлення постачання для перевірки систем на герметичність.

У компанії зазначають, що ці роботи є запорукою безпечного й безперебійного газопостачання у прийдешньому опалювальному сезоні.

Коментарі

Читайте також