У ЄС турбуються куди може потрапити надана Україні зброя

6
2

У Союзі занепокоєні, що зброя може потрапити до рук злочинних угрупувань.

"У якийсь момент війна закінчиться. Ми хочемо запобігти ситуації, як 30 років тому під час війн на Балканах. Зброя цієї війни використовується злочинними угрупованнями і сьогодні. Ми повинні знайти шлях, як розібратися в ситуації після можливого закінчення війни. Ми створимо міжнародну робочу групу для вирішення цього питання", — зазначила в інтерв’ю німецькій газеті Welt am Sonntag виконавча директорка Європолу Катрін де Боллє.

Крім того, Європол займається відстеженням можливого від’їзду в Україну "правих екстремістів".

"Ми займаємось виявленням таємного проникнення та виїзду відомих терористів та насильницьких екстремістів. Контртерористичний центр Європолу уважно стежить за цим явищем. Ситуація дуже динамічна та фрагментарна, і ми отримуємо різні дані від наших європейських партнерів… Ми чітко бачимо, що люди, які виїжджають, є неоднорідною групою, різною за своїм досвідом та ідеологіями. Спостерігаються також розчаровані репатріанти, які не в змозі впоратися з жорстокістю реальності війни", — додала де Боллє.

Нагадаємо, днями Словаччина заявила, що передасть Україні 8 самохідних гаубиць Zuzana 2.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Д
Ділаш

Та який там контроль, піде та зброя за фляшку куда попало

ПЗ
Пацифісти з ЄС

Стурбованість - це їх природній стан….. Подекуди може поєднуватись зі станом занепокоєння і глибокого засудження. Сучасна Європа, це поєднання психотипів барона Мюнхаузена та коцюра Леопольда.

Читайте також