У Закарпатському ОТЦК спростували міф про недійсність повістки, яку виписують на місці

58
3

Навколо роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки створено багато міфів.Частина з них походить з так званих «вкидів» та ІПСО ворожих спецслужб, частина від псевдоадвокатів з TikTok, а частина – від незнання про функції, які покладенні на ТЦК та СП як структурного підрозділу Збройних Сил України.

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП продовжує розвіювати міфи.

Тож міф №4 -виписана на місці повістка не дійсна

Зразок повістки регламентований Постановою Кабміну №1487, однак там не вказано конкретних місць її виписування чи вручення. Тому вручити повістку можна як за адресою проживання громадянина, так і на блокпосту чи за місцем роботи. При цьому повістки можуть виписувати не тільки центри комплектування, а й виконавчі органи сільських, селищних та міських рад за розпорядженням відповідного ТЦК та СП.

І фактично оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання також має здійснюватися органами місцевого самоврядування.

Стосовно власне повістки, то для набуття нею законної сили вона має бути повністю заповненою, тобто містити всі необхідні реквізити — прізвище, ім’я, по батькові військовозобов’язаного, дату, час і адресу прибуття та підпис начальника ТЦК або керівника органу місцевого самоврядування, скріплений печаткою.

При цьому частина даних може бути внесена до повістки заздалегідь для пришвидшення процедури. Адже якщо громадянина зупиняють на блокпосту, начальник ТЦК не може терміново приїхати туди, щоб скріпити повістку своєю печаткою.

Якщо всі перераховані атрибути у повістці наявні, вона є дійсною.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ф
Фернандес

За підробку документів потрібно притягувати до кримінальної відповідальності. Бо зовсім зажиріли, лінуються у тцк ручку в руки взяти. Важче х... і грошей нічого не беруть.

С
Сергій

Виписування повістки на колінці, тобто де немає фіо, а тільки реквізити з тцк, і підписи коменданта, і печатка тцк, вважається підробкою документів, і карається законом України а не москаляндією. Не пишіть всяку фігню.!!!

Н
ноуенг

ОТЦК то, розкаже, а з правової точки зору документ повинен спочатку бути виписаний на конкретну особу, а потім підписаний і підпис скріплений печаткою! А так, кримінал....

Читайте також