У Запоріжжі розстріляли екс-начальника УБОЗ закарпатської міліції (ФОТО)

126
21

25 березня приблизно о 6:30 невідомі в Запоріжжі важко поранили з вогнепальної зброї колишнього начальника управління боротьби з організованою злочинністю УМВС у Закарпатській області Миколу Кулітку.

Як повідомили в обласній поліції, стрілянина сталась у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя.

«За попередніми даними, імовірно стріляли з автоматичної зброї. Постраждалого госпіталізовано у вкрай тяжкому стані. На місці події працює оперативно-слідча група. Відкрито кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство», – повідомило джерело.

а сайті обласної поліції повідомляється, що з перехрестя вулиць Лермонтова і Набережної до лікарні було доставлено 45-річного жителя обласного центру з вогнепальними пораненнями.

Попередня правова кваліфікація події – «замах на вбивство».

Як зазначає портал Depo.ua, мова йде про Миколу Кулітку. Він отримав шість поранень, два з яких у голову.

Микола Кулітка обіймав посаду начальника управління боротьби з економічною злочинністю ГУМВС у Запорізькій області і був звільнений в 2008 році.

Як повідомили УНІАН співробітники ГУ Нацполіції у Запорізькій області, які працювали на місці замаху, при огляді місця події виявлено гільзи від пістолета ПМ.

В поліції також підтвердили інформацію про те, що потерпілий отримав шість вогнепальних поранень, два з яких – у голову.

«Зараз він у вкрай важкому стані перебуває у реанімаційному відділенні місцевої міськлікарні, куди переведений після операції», – розповіли в поліції.

Деталі замаху правоохоронці не озвучують.

Зазначимо також, що 12 липня 2013 року у селі Сторожниця (передмістя Ужгорода) Закарпатської області вночі у дворі приватного будинку згорів автомобіль марки Honda Pilot, який належав родині Кулітки.

Коментарі

О
Опер

Най жиє і невмирає, але най все життя за свої злодіяння на Закарпатті пісяє і какає в баночку і їздить на трьох колесній біціглі як Кернес з батарейками

Й
Йовжіко

Бізонь шо правда !!!!

У
усім

шо люди пишуть правду? бо вона очі коле.се правда кіть пишуть.А ше хочу уповісти за того перевертня Работінського убозовця з Мукачева, який роками при пагонах і нись кіть робить у органах, та вун давно має сидіти пожиттєво у тюрмі. Ті мільярди награбовані і “зароблені” нечесно на кордонах на контрабанді про шо пишуть люди то є правда! Роками знають за цих Работінських, куліток, дешків, усіх не перерахувати, ціла система бандитів у погонах роками грабуваи, були співучасниками контрабандних схем, рекету, залякування, особливо за роки у Берегові, в убозі , кордони були їхніми приватними вотчинами, робочі дні починалися із сводок переправленої контрабанди в різних місцях кордону у Закарпатті. Про той ужас, шо робив Роботінський і його кампша роками і його вищі начальники з людьми, описати не можна! люди пропадали без вісти, ставали жертвами перевертня Роботинського, вони на контрабандних грошах покупували маєтки вілли в угорщині, що сусіди мадяри кажуть шо то президенти ци міністри

Г
Громадянин

Звертаюсь до Адміна!!! Всі ті екс УБозівці яких колись Кулітко повиганяв як бездельників тепер у вас на сайтові в коментах радуються його смерті чи біді. Повитирайте ці ганебні коментарі екс мусорів геть! Дякую вам!

Г
Гентеш

Сись Кулітко був кончений підераст наркомани і продажний дніпропетровський мусор навіть не мент , для мента занадто багато честі щоб цю скотину так звати. Поки ще не здох ще пукає і дихає пишуть його подельнічкит тоже мусора продажні і куплені хенерали антибіотики разні , то мож писати правду, не годиться пійлоє писати лем за покійника.царьовав він в Закарпаттьови капітально нагарбав бабла немеренно , називаючи нас дурними закарпатцчми ,але В гробу панове Мусораи як кажуть карманів немає !!!!!

М
місцевий

Різні судження, і хочеться вірити . Але якщо дійсно іздив на авто за 100 тися евро,то типовий мусор. І не шкода.

М
мвс

Кулітка це профісіонал МВС - головне це порядна людина!

Б
БЕЗ

МИКОЛАЙОВИЧ ТИ ПОРЯДНА ЛЮДИНА!

М
михайло

Таких керівників порядних як Кулітка в Закарпатті більше небуде.МИКОЛАЙОВИЧ- тримайся.

ДІ
до імре

кончений контробандист - такі як Кулітка тобі недавали займатись безпределом .

ДК
до коментаря (МУСОРОК)

Став би ти овощем на все життя---(використаний презерватив)

Ч
читач

Був Робот І Кулітка в МВС був порядок-- а тепер безпредел.

В
ваня

Миколайович тримайся- ми затебе молимось (ТИ ПОРЯДНА І СПРАВЕДЛИВА ЛЮДИНА)

С
справедливий

шавки ви всі -Кулітка Микола був порядною людиною і залишиться на все життя.

И
ИМРЕ

булаби людина! булоби шкода! АЛЕ ЦЕ МУСОР КОНЧЕНИЙ!!!!!

Х
Хзщш

-хочу,золота рибко, щоб тут текла річка,по річці пливли гроби, а в гробах лежали менти. -та ти шо? є ж і хороші менти! -хороші менти в хороших гробах,а погані в поганих.

М
Мусорок

Не шкода!! Цей кончений мусор коли був в Закарпатті начальником УБОЗУ обклав даниною всіх підприємців Закарпаття! Разом із своім подельничком Работінським по клмчці " РоБОТ", пчав контролювати всі ігрві апарати а їх було тисячі , збираючи з Роботом по 1000 баксів в місяць з кожного, контролював всю палену горілку яку привзили по 20 фур вимісяць і тровили наш Закарпатський люд, збирав бабло із сигарет, з нелегалів, з металолому, з Лісу, на кожному курорті Закарпаття вибив собі по пару участків землі, курирував кражі нефтепродуктііз труби, кришував нелегалів, вивозив разом із бандюками Івана Білоруса і Льоші своїх хлопців оперів з УБОЗу в ліс і ламав їм руки і ноги, купив разом із Роботом в Будапешті по віллі за мільйон Євро де вони обоє з Роботом Сусідами є, і вколав бабки в Жаворонок в Берегові які разом із Роботом заробив а наркорафіку малясу і опія з Мадярів на Запоріжжя і перніка, так шо заслужив падлюка ідовго йшов до цього!!! Правда думаву краще най не вмре а стане Овощем

ДВ
до витальки

та яка там конституция,господи прости...коли вся влада марионетки,продажни шкури и голубизна...

РЗ
Рука закона

Цей той "правильный милиционер" котрий їздив на машині за 100 тис. Євро?

В
віталька

Згоден, "беспредел" по повній в Україні.(хоча що ви хотіли-коли треба затримувати дісно бандюків ітд-звонок "зверху" і іже "ніззя трогать, єта от міня"). І в тих же бандитів на руках просто вагон зброї- а якщо до звичайного громадянина доколупається рандомний організм, зато з нещасним ПМ-мом в руці - то отбивайся як хочеш. І то, якщо вам пощастить і ви ЯВНОГО бандюка при самозахисті покалічете/уб"єте - то сядете надовго !!!! МАРАЗМ!!!. Все це є в конституції(ст. 27), і написано там що є гарант ( спец. пишу з малої букви, бо поваги до нього=0), якиї ГАРАНТУЄ виконання Конституції. Але..шоб він здох на своїх мільйонах чоколадних.

Я
яяя

безпредел...!

Читайте також