У жителя Ужгорода виявили понад 200 предметів з російською символікою: прапори, значки, шеврони (ФОТО)

33870 12

Під час обшуків у 42-річного уродженця Сумщини, який зараз проживає в Ужгороді, виявили велику кількість предметів з символікою росії, «лнр», «днр» та «новоросії».

За інформацією поліції Закарпаття, предмети з символікою держави-агресора вилучили з помешкання жителя Ужгорода, який фігурує у справі щодо спроби продажу скарбів, що мають особливу історичну, наукову, художню та культурну цінність.

Під час обшуків у 42-річного уродженця Сумщини поліцейські виявили предмети з археологічних польових досліджень, фрагменти артефактів та колекційні монети, зокрема й часів Римської Імперії.

Окрім цього, правоохоронці виявили у чоловіка велику кількість предметів з російською символікою та символікою окупаційного режиму — так званих «лнр», «днр» та «новороссії».

Загалом під час обшуку вилучили 72 прапори із символікою рф, майже 150 нашивок та шевронів з символікою армії країни-агресора, значки й ордени фсб рф та ссср. Також знайшли чотири старовинні бронзові сокири-кельти та інші предмети, що мають культурну й історичну цінність.

Цю «продукцію» житель Ужгорода продав як на території України, так і в інших країнах світу, користуючись послугами логістичних кампаній. Підтвердженням цього є вилучені під час обшуку товаро-транспортні накладні.

Чоловіку інкримінують ч. 1 ст. 193 та ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України, тобто незаконне привласнення особою знайденого або чужого майна, що випадково опинилося у неї та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників. Наразі тривають слідчі дії.

Коментарі

Р
Руслан

На фронт козлоту окопи рити ,а не утримувати в тюрмі за наші кошти. Бізнес сволота влаштувала в тепличному Закарпатті.

П
пийтер

ну є ж довбоїби, як повівби москаль гена

ВО
Волков Олександр Миколайович

Пора цю піздоту заежжу рогоняти по своїм домівкам!!! Може їхали дохуя всяких підарів на Закарпаття🤬🤬👿

ВР
Віктор Радванка

Ліпше б в нього був фалоімітатор.

В
Василь

Він уже мав бігти на штурм під прицілом снапера.

СО
Сойма ОлексійЯ

Я нерозумію як молоді люди обдурюють людей ,а непризвані до лав збройних сил.А поліція ловить калік і відправляють на війну.

Читайте також