УДАР вимагає голови суддів ВАСУ за скандальне рішення по 11 і 71 округах

14
2

Партія "УДАР" звернеться до Вищої Ради юстиції з вимогою розглянути непрофесійні дії суддів ВАСУ, які визнали недостовірними результати виборів у округах №11 та 71. Як повідомляє прес-служба "УДАРу", партія вимагатиме позбавити їх права обіймати суддівські посади.

"Рішення Вищого Адміністративного Суду України про позбавлення мандатів двох депутатів Верховної Ради - це політичне замовлення, відвертий тиск на парламент та спроба залякати політиків, змусивши їх бути більш лояльними до влади", - заявляють в партії.

Там вважають очевидним, що єдиною "провиною" депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського стало їх небажання входження до фракції Партії регіонів.

В "УДАРі" зазначають, що таким рішенням створено небезпечний прецедент, який здатен занурити країну в хаос сваволі та деспотії.
"Попри те, що депутати Павло Балога і Олександр Домбровський не належать до опозиції, сьогодні, коли їх цькують за небажання приєднатися до Партії регіонів, опозиція докладе всіх зусиль, аби протистояти цьому тиску на колег", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, ВАСУ в п'ятницю визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах № 11 (Вінниця) та № 71 (Закарпатська обл.), де обрані відповідно Домбровський і Балога, визнав відсутність у них депутатських повноважень і статусу, а також зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Коментарі

ІП
історія повторяеся

пам"ятаю колись Мукачівський суд виносив рішення по голові ВР Морозу,тоді все було законно,а тепер незаконно, а хто відкривав тот ящик пандори, часом не В.І.Ющенко(Балога це Я).

К
кличку

А чи знає Кличко як його "уларівці" ударно злили лва округи для Андрійка та Оксанки???

Читайте також