Угорці можуть зайнятись виробництвом біогазу на одному із сміттєзвалищ Мукачева (ФОТО)

6
4

Про такі плани представників угорської компанії з міста Мішкольц йшлося в ході зустрічі з керівництвом Мукачева.

Участь в заході взяли керівник компанії Ставрос Семарос, регіональний керівник угорського Національного торгового дому Габор Кінч, міський голова Мукачева Андрій Балога та його заступники Ростислав Федів та Едуард Барчій.

Представники угорської компанії пропонують налагодити на полігоні твердих побутових відходів – діючому та закритому виробництво енергії з біогазу. Установка проектною потужністю 300 кВт може виробляти екологічно чисту енергію з метану, які утворюється між пластами побутового сміття. В товщу сміття вмонтують свердловини, які забиратимуть біогаз. Це метан із домішками, який виділяє органіка, що розкладається. В Угорщині на міських звалищах такі установки вже працюють не один рік. І за умови «зеленого» тарифу швидко стаються прибутковими. На полігоні можливо збудувати когенераційну станцію, яка вона вироблятиме електроенергію для мережі й теплову енергію.

Наразі фахівці проводять консультації щодо передпроектної підготовки. Також розглядається можливість залучення до проекту фінансових ресурсів єврофондів, інформує Мукачівська міськрада. 

Коментарі

IA
I am

Ставрос Семарос -- правильно: Ставрос Самарас.

0
07

а можуть і не занятись..

М
мукачівець

Добре, що вивчається з метою запровадження уже існуючий у наших сусідів досвід.

В2
Влад 2

Можуть зайнятися ... У нас все незабаром, колись і т.п. А коли напишете, що вже запустили такий проект в дію і він дає корисні результати ?

Читайте також