Угорці в шоці: у аеропорту Будапешта таксистам брутально погрожують охоронці (ВІДЕО)

6
9

На Youtube з’явилися кілька відео про скандальну поведінку охоронців міжнародного аеропорту імені Ференца Ліста в Будапешті. Відео завантажили одразу 5 таксистів, яким набридла брутальна поведінка з боку охорони.

І раніше багато водіїв вже скаржилися на поведінку охоронців поза місцями паркування таксі. Одного з них навіть було поранено під час перепалки. Адже не охоронець не дозволяв таксисту везти 5-х пасажирів у його семимісному автомобілі.

Неодноразово зафіксовано як водіям плюють у відчинене вікно, усно погрожують без жодної причини. Тож, коли терпінню прийшов кінець, таксисти вирішили найняти адвокатів і виклали відео погроз на свій канал в мережі.

Про інциденти кілька разів повідомлялося владі Будапешта та поліції. В результаті було звільнено кількох охоронців, однак це радикально не змінило ситуацію. Адже апріорі влада вважає, що безпека пасажирів важливіша за скарги водіїв таксі.

Керівництво міжнародного аеропорту Ференца Ліста офіційно не відповіло на жодні запитання щодо інцидентів.

Коментарі

0
07

Орбан з Путіним особисто інструктують брутальних охоронців.

ДН
До нижньої марги

А у твоїй тупості хто винуватий?

Т
Толік

Майже в цьому винуватий Орбан. А може Путін.

V
Volodymyr

та мадяри то свині,то не новость.

КЗ
Каратель закарпуцьких під*р*сів.

Мадярасти ,чого розхрюкались ,обідно вам за ваших господарів , придунайських циганів?Не любите коли пишуть правду про любу вам мадярію. Центровський ,приморожений звур ,шоні майдун і інша худоба ,а ну вилазьте зі своїх хлівів і хрюкайте ,що це брехня і провокація заперевальних.

В
Водило

До 11.29. редакція вірно пише. Наші люди і з аеропорту цього теж вилітають і прилітають. Машини звідси возять. Поєтому вас никак не отправят.Неча пенять на зеркало ,коль рожа кривая. Не хош ,не читкай.

А
Адмін

Вам не... уй робити що нам до Мадярів ліпше бл..ть напишіть як цигани засирають Підвиноградів, а не бучу робити між нами та Мадярами, тож саме робили і в донецьку

Т
Троцкій

А може то таксисти імігранти. Переїхали з даякого Бадалова-Чома. А їх там будапештяни зобижають.

РС
Ратушняк С.

Mukachevo.net Задрали вы уже баять.... тоже новости нам с етого какой х..... что там у Венгров таксистов обижают! У нас проблемм уже нету в стране в Закарпатье!? Идите про леса нашы делайте репортаж про состояние дорог на чем ездят держ. структур корупцыонеры главные!

Читайте також