Угорці Закарпаття заперечують зустріч та домовленості з Гриневич щодо закону про освіту

2
5

Про це йдеться у спільній заяві Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) та Демократичної спілки угорців України (УМДС), яка є у розпорядженні Mukachevo.net.

– У минулу п’ятницю зустрічі з міністром освіти України представники угорської громадськості Закарпаття не проводили, тому, звісно, і ні про що не мали можливості домовитися з нею, – йдеться у заяві, яку підписали лідер КМКС та нардеп Ласло Брензович, лідер УМДС Ласло Зубанич та голова Закарпатського угорськомовного педагогічного Товариства Ілдіка Орос.

Водночас, як стало відомо Mukachevo.net, минулої п’ятниці, 23 березня у Берегові була зустріч з угорською громадою Закарпаття, але не за участі Лілії Гриневич, а її заступника Павла Хобзея. На цій зустрічі були присутні не тільки представники угорської нацменшини, а також закарпатські педагоги.

Зауважимо, що сьогодні в радіоефірі НВ заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила про досягнення домовленості з угорською нацменшиною щодо закону про освіту, посилаючись саме на зустріч Лілії Гриневич з угорською громадою.

Коментарі

УУ
Усих угнати

А накласти усих балог тоди добре усим им буде

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

З лікарні психіатричної мене відпустили на вихідні! Поребрик із манівцями позаду і попереду! Канапки із трускавками,щоб мешти не злазили!!!

Г
герасим

Уберите вы того лысого хрыча по кличке москаль и на Закарпатье станет всё хорошо. А в Киеве нужно убрать банду порошенка.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Направду якась муйня виходить - інформує Європравда із посиланням на УНІАН, яке посилається на "Новоє вреємя" де нічичирк...схоже на чергову поранку мишебраттів, шоб вони показилися.

1
11111111

kievu brexati nich ne stoitj

Читайте також