Українець спробував розмитнити у Мукачеві 100 бочок "лівого" мастила (ФОТО)

5
1

Під час оформлення на внутрішньому посту «Мукачево» в інспекторів виникла підозра щодо достовірності поданих документів.

У прес-службі Закарпатської митниці зазначають, у документах було вказано, що 100 бочок «олії моторної» 19,7 тис тонн, вартістю майже 29 тис доларів оформляється як «повернення в Україну». Виробником, відправником та продавцем вказано одне грузинське підприємство, а покупцем – товариство в м.Запоріжжя.

Згодом інспектори з'ясували, що на бочках з олією містяться маркувальні етикетки, у відповідності яких товар виготовлено та розфасовано фірмою, що розташована на тимчасово окупованій російською державою в м.Бердянськ. У результаті перевірки, з’ясувалося, що даний товар незаконно був вивезений в Грузію, а затим через Румунію ввезено на митну територію України.

Таким чином, гендиректор запоріжської фірми надав Закарпатській митниці неправдиві відомості щодо країни походження, відправника товару «олія моторна», вчинивши правопорушення, передачене ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі відносно керівника складено протокол, 100 бочок з мастилами, вартістю 97 тис грн, вилучено на склад митниці до рішення суду. Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів та їх конфіскацію.

Дивіться також: Закарпатець хотів завезти в Україну майже 45 тисяч "лівих" банок пива "Gambrinus"Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

В
Висновок

Все для фронту , все для перемоги над рф-ією. Навіть 100% штрафу !!!

Читайте також