Українка намагалася провезти через КПП "Тиса" брендового одягу майже на 200 тис грн (ФОТО)

5
11

Жінка заїхала на митний пост легковим автомобілем «Renault Trafic» з українською реєстрацією, вона слідувала з Італії в Україну.

Митники розповідають, українка обрала форму проходження митного контролю «червоний коридор».  Їй було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій вона вказала свої паспортні дані, та заявила про наявність у неї багажу з особистими речами.

Вона заперечила наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Але, окрім задекларованих особистих речей митники виявили 43 пари жіночого взуття іноземного виробництва, різних торговельних марок, різних моделей, розмірів та кольорів. Одяг для жінок та чоловіків асортименті різних торгових марок, різних розмірів та кольорів у загальній кількості 6 штук та дві жіночі сумки торговельної марки – «LOUIS VUITTON».

Виявлений товар знаходився серед особистих речей громадянки, доступ до нього нічим не утруднювався, однак громадянка не визнала його своєю власністю. За її словами товар її просив передати в Україну незнайомий чоловік.

Вартість частини виявленого товару згідно з ярликами на упаковці становить 176 239 грн, решта вилученого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

— Таким чином, громадянка не заявила за встановленою формою точні та достовірні відомості про переміщувані нею через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон України підлягає обов’язковому письмовому декларуванню. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України, - повідомляють митники.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил вилучено.

Коментарі

ДС
Де справедливість

Всі нарікають шо погані дороги слабка медицина, а самі тихенько дають на "лапу" митникам і провозять контрабанду...замість того щоб сплатити мито на кордоні

СС
сайгон сіті

у вариши і так нич толкового немош купити а ви ще нарікаєте ош то контрабас!!! дибілииии завідливі

Д1
для 14;44

Там цілий пасаж на контрабасови сидить лем нікому провірити то.

С
Смешно

это так надо.после этого буса или перед этим бусом заехало в страну несколько таких,либо один,но полный товаром,которые перекроют эту утерю.и статистика есть работы ублюдков,и взятки получили и все прекрасно живут :))

*
*****

Най провірять "Dolce Vita" в новому Пасажови. Там контрабаса навалом.

5
5

Зйилибисте дашто,дуже великое дило

З
Закарпатка

Это большое преступление. Можно сразу в тюрьму, это ж Украина.

РП
Районний прокурор

Через суд поверне собі все. Тепер через суд можна рішати будь які питання

0
01

Сратися!!!! Марта вообще ниє!!!!!!

М
Мукачівець

Та ви шо??!! А тисячі магазинів по Україні по вашому розмитнюють товар ???

1
123

а те, що вилучили, можна буде десь купити?)

Читайте також