Українські студентки полюбляють віртуальні борделі

20
0

Українські студентки працюють у віртуальних борделях. Така робота може приносити до $ 100 тис. на місяць. Для господарів бізнесу ці гроші найчастіше заробляють студентки українських факультетів іноземних мов.

 

"Шукаю дівчину для вірта", "потрібна постійна партнерка для вірта" - на сайтах оголошень. Віртуальний секс - одна з найбільш популярних послуг у мережі. Частіше за все мова йде не про одиночків-аматорів, які надають такі послуги, а про налагоджений бізнес. Зазвичай в кожній із студій для віртуального сексу зайняті до десятка дівчат, що надають послуги в онлайні. В основному це студентки, багато хто вчиться на факультетах іноземних мов (знання англійської - перевага при проходженні співбесіди).
 
За словами начальника управління МВС України Вікторії Кушнір, цей вид бізнесу в країні не рідкість, на слід "лабораторій порно" виходять в середньому раз у півтора-два роки. Офіси віртуальних борделів працювали в Харкові, Донецьку, Одесі, Криму. Були такі студії і в Києві. Один з останніх випадків - у столиці був виявлений головний офіс порносайту, який залучав до 150 тисяч відвідувачів на день.
 
Співробітниці "віртуальних агентств" не вважають своє заняття соціальним злом, вважаючи, що з роботою їм пощастило: зарплата гідна, секс "несправжній", до того ж гарна мовна практика в спілкуванні з іноземцями. Співробітники правоохоронних органів думають інакше. При кожному зручному випадку нагадуючи, що за утримання віртуальних порностудій і порносайтів їх організатори можуть потрапити за грати на 7-12 років (стаття 301 КК).

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також