Українці масово вдягаються в інтернет-магазинах (ВІДЕО)

14
0

Українці все частіше закуповуються в інтернет-магазинах. Невпинне зростання цін плюс погіршення якості товарів змушує шукати альтернативні місця для покупок.

Інтернет-торгівля в Україні стає головним конкурентом звичних магазинів, що, звичайно, не виключає можливості купити кота у мішку і заплатити за нього як за перса.  Проте той, хто на ризик зважується - без шампанського залишається рідко.

Ніна Соловйова купила для доньки Лізи чудовий костюмчик ягідного кольору в он-лайні. Останні три роки вона там усю родину вдягає, бо це зручно й дешево.
 
"Подивіться, які чудові можна купити речі за копійки. Ось це коштує 9 доларів, а це йде в комплекті за 11 доларів, і подивіться яка якість речей", - показуючи куплений одяг, розповідає жінка.
 
Усі ці речі Ніна Соловйова  знайшла в американських інтернет-магазинах і замовила через українського посередника. Це плюс 25 відсотків, але без нього ніяк. Зазвичай заокеанські сайти не приймають наших карток і не привозять речі до України, але там справді набагато дешевше.
 
Інтернет-шопоголік Олена Крутогрудова купівлею он-лайн займається давно і професійно.
 
У цих 15-ти квадратних метрах її кімнати – наочні результати он-лайн шопінгу - якісні, брендові речі за смішними цінами.
 
Те, що робиться з цінами в Україні пані Крутогрудова називає "таємницями вітчизняного ціноутворення". Нещодавно, просто зі "спортивного інтересу", вона зайшла в "Дитячий світ" і ледве втримала щелепу: "Особливо мене вразили турецькі поліестерні піджачки за 700 гривень".
 
Те, що носить її дитина належить до найдорожчих американських брендів. Але, наприклад, американську сорочку вона купила за 160 гривень: "Ось він 2 роки її носив і ми її прали тричі на тиждень. І це не реклама прального порошку".
 
В Україні дедалі більше людей починають розуміти вгоди онлайн-покупок. Кажуть найважче в цьому процесі – зважитися на першу покупку.
 
Зазвичай схема така: ви обираєте річ, за табличкою визначаєте свій розмір, платите банківською карткою і чекаєте поки кур'єр привезе вам ваше замовлення.
 
На різних сайтах свої умови. Деякі, наприклад, дозволяють платити кур'єру вже після привезення - готівкою.
 
Тим часом найбільш непевне питання з розмірами, особливо це  стосується взуття, досвідчені онлайн-шопери вирішують дуже практично – у звичайному магазині підбирають модель і розмір, а потім у рази дешевше купують це в он-лайні.
 
Тут головне не скупитись  і не замовляти в одну посилку товарів більше ніж на 300 євро. Інакше на кордоні нарахують додаткове мито.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також