Українці стали менше любити День Перемоги

9
3

Найулюбленіше свято українців - Великдень. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, 83% опитаних назвали Великдень улюбленим офіційним святом, Новий рік - 81%, Різдво - 79%, 8 березня - 49%, День Перемоги - 40%, Трійцю - 36%.

Найменш популярними святами в українців виявилися День Незалежності (12%), День міжнародної солідарності трудящих (10%) і День Конституції (4%).

Крім того, порівняно з 2011 роком значно зменшилася кількість тих, хто вважає улюбленим святом День Перемоги - з 50% до 40%, однак збільшилася кількість тих, хто поважає і любить Міжнародний жіночий день - з 37% до 49%, і Новий рік - з 77% до 82%.

Згідно з опитуванням, більше жінок, ніж чоловіків поважають релігійні свята 8 березня (Різдво люблять і поважають 82% жінок і 76% чоловіків, 8 березня - 55% жінок і 41% чоловіків, Великдень - 85% жінок і 81% чоловіків, Трійцю 38% жінок і 33% чоловіків).

А ось чоловіки є більшими шанувальниками Дня Перемоги (43% чоловіків проти 38% жінок) та Дня Незалежності (15% проти 10%).

Як повідомляється, опитування проводилося з 8 по 17 лютого 2013 року. Всього було опитано 2032 респондента у всіх регіонах України. Похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Як повідомлялось раніше, у День Незалежності в Києві відбудеться парад вишиванок.

Коментарі

Д
Дідо

Це закономірно, час іде, сорокові невпинно віддаляються, доживають свого віку останні свідки війни. Можна штучно підтримувати інтерес до цього свята через пропаганду, пафосні святкування, які часом переходять у маразм, але час робить своє, і це правильно. Треба пам'ятати, але без фанатизму. Зрештою, коли нема чим пишатись у сьогоденні, починають пишатися позитивними моментами з минулого.

Д
Дида.

Прийшли. Не дай Бог типір войни. Люба армія взяла би сь Україну, як німці Польшу- за три дні, бо вшиткім пофік патріотизм, держава і такоє другоє.В цій ситуації не треба тратити гроші на армію, ліпше її розогнати, залишити два полка, президентський і в Мукачено на І Зріні, а свободні гроші дати на дороги.

%
%

это говорит о том, что в сми идет намеренное лживое искажение истории победы в ВВ

Читайте також