Українці теж не переводитимуть годинник?

12
0

Депутати Верховної Ради починають обговорювати проект закону «Про зміну порядку обчислення часу на території України».

Законопроект ініційований народним депутатом від Партії регіонів Олегом Надошею.

Про це повідомила народний депутат України Леся Оробець на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

«Сьогодні на комітеті розглядатимуть проект 8330 - хочуть скасувати переведення часу», - написала вона.

Законопроект «Про зміну порядку обчислення часу на території України» був зареєстрований у Верховній Раді України 4 квітня 2011 року під номером 8330 - практично відразу після того, як про скасування переходу на зимовий і літній час оголосила Росія.

У пояснювальній записці депутат Надоша обгрунтовує необхідність прийняття законопроекту негативним впливом переведення часу на психологічний і фізичний стан людини.

«У періоди переведення годинників - навесні і восени кількість звернень до лікарів зазвичай зростає. Зміна біоритмів хворі люди відчувають набагато більше, ніж здорові, у них спостерігаються патологічні реакції. Переведення годинника для одних - це загострення хвороб, а для інших - просто дискомфорт. У такі перехідні періоди багато людей скаржаться на погане самопочуття, адже навіть незначний зсув часу - це пряме і грубе порушення біологічних годин. Як наслідок - підвищена чутливість і емоційність, стомлюваність, порушення сну та загострення хронічних захворювань », - пояснює депутат.

Олег Надоша уточнює, що розробив відповідний законопроект на підставі численних звернень громадян України про відмову від практики перекладу годин на зимовий і літній час і з метою запобігти негативному впливу на здоров'я громадян внаслідок переведення годинника на годину вперед і на годину назад.

Як повідомлялося, з осені 2011 року Росія відмовляється від переходу на зимовий час. Таке рішення ухвалив президент країни Дмитро Медведєв.

У Росії та Україні перехід на зимовий час здійснюється в останню неділю жовтня о 3.00 за місцевим часом шляхом переведення стрілки годинника на одну годину назад. Перехід на літній час відбувається в останню неділю березня.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також