Українця, якого звинувачують у загибелі 28 людей в Будапешті, звільнили з-під варти (ФОТО)

5
0

Будапештський суд зобов’язав звільнити з-під варти і повернути під домашній арешт українського капітана круїзного судна Viking Sigyn, який минулої весни зіткнувся з екскурсійним катером у центрі Будапешта.

Про це у понеділок повідомив речник головної прокуратури міста Ференц Раб. Він заявив, що рішення суду суперечить позиції обвинувачення, додавши, однак, що прокуратура "поки що вичерпала всі процесуальні варіанти".

Нагадаємо, що 29 травня 2019 року круїзний корабель "Viking Sigyn" зіткнувся з екскурсійним катером "Русалка" з 33 корейськими туристами на борту та екіпажем з двох угорців. Семеро туристів були врятовані після зіткнення, а решта загинула. Тіло однієї з 28 жертв досі не знайдено.

У листопаді минулого року прокурор 6-го і 7-го округів Будапешта висунув звинувачення проти капітана у вчиненні злочину, що призвів до масових жертв, а також у ненаданні допомоги постраждалим після катастрофи.

Прокуратура Будапешта висунула звинувачення капітану круїзного судна, який зіткнувся з екскурсійним катером "Русалка" на Дунаї в центрі угорської столиці.

64-річному українському капітану Юрію К. з Одеси загрожувало 9 років в'язниці.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також