
Зазначається, що уряд вніс зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту з автоматичної верифікації даних про призовників, військовозобов’язаних і резервістів.
Чоловікам віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, більше не потрібно фізично пред’являти військово-обліковий документ для оформлення паспорта громадянина України або закордонного паспорта, повідомило 1 квітня Міністерство внутрішніх справ.
Відтепер працівники закордонних підрозділів ДП «Документ» перевірятимуть статус військового обліку через відповідний реєстр. У разі відсутності даних їх буде внесено автоматично, після чого особу братимуть на облік із формуванням електронного військово-облікового документа – без необхідності проходити медкомісію.
Після завершення процедури українець зможе отримати замовлений документ у встановлені терміни, зазначили у відомстві.
