Улюблені ласощі для улюбленого собаки

77
0

Домашні тварини швидко стали нашими вірними друзями і навіть головними членами сім'ї.

І як близьку людину собаку теж хочеться іноді побалувати різною смакотою. Як вибрати правильно смакоту, щоб не нашкодити псу?

Що можна знайти в магазині зоотоварів?

  • Хрусткі снеки для дресирування. Спеціально виготовляються невеликих розмірів, щоб зручно було давати чотириногому вихованцеві під час дресирування. Але варто пам'ятати, що давати в великих кількостях даний вид ласощів не потрібно. Оскільки в ньому міститься велика кількість глюкози.
  • М'які ласощі з нежирного філе найкраще купувати старим собакам.
  • Вітамінізовані ласощі. Вироби, збагачені корисними мінерами, можна не особливо часто давати в якості вітамінізованої добавки. Але, на жаль, подібна добавка не зможе замінити спеціалізований вітамінний комплекс.
  • Жувальні кісточки дрібного, середнього і великого розміру. Дорослим собакам вони допомагають добре очищувати зуби від нальоту, а цуценятам - не гризти меблі та взуття.
  • В'ялені, заморожені продукти. Великий вибір ласощів для собак у вигляді тонких смужок, ковбасок з оленини, яловичини, телятини, качки, кролика або субпродуктів.
  • Смачні бісквіти, печиво. Ласощі з злаків з додаванням овочів або м'ясних продуктів вважаються висококалорійними, тому у великій кількості їх не рекомендується давати.
  • Ласощі для тварин різного віку: кальциновані вуха яловичі, кролячі.

З якого віку можна давати різну смакоту собаці?

Вибираючи ласощі для свого вихованця, зверніть увагу на вік. До трьох місяців взагалі не рекомендується давати частування собаці. З трьох-чотирьох місяців вже можна буде пропонувати невеликі шматочки ласощів в якості заохочення за виконані команди під час дресирування.

Що входить до складу?

При виборі ласощів звертайте увагу на герметичність упаковки і на те, що на ній написано, навіть якщо склад компонентів написаний дрібним шрифтом. В основному інгредієнти кормів вказуються по спадаючій. В першу чергу записуються компоненти, які містяться в найбільшій кількості. Далі інгредієнти, яких вже менше. І в самому кінці списку - консерванти, велика частина з яких може завдати шкоди тварині. Переконайтеся, що в складі вашого продукту відсутні такі компоненти:

  • стабілізатор Етоксіквіна;
  • пропілен гліколю;
  • ВНП;
  • В НА;
  • складний ефір Пропілгалат (Е310).

Якщо на коробці або упаковці не вказано склад інгредієнтів і їх процентний вміст, купувати такий товар не варто.

Нижче наведені частування, які не просто зацікавлять домашня тварина, але і принесуть йому чималу користь.

Список смачних і корисних ласощів

Ласощі для догляду за ротовою порожниною Brit Let's Bite Spitulina. Легко засвоюється, не містить барвників і консервантів. До складу продукції входить спіруліна, колаген, жир лососевих риб, курка.

Canvit Health Care Snacks Dental - продукт запобігає утворенню зубного каменю і розвитку гінгівіту. До складу входить хлорелла, колаген, куряча печінка, жир оселедця, курка, картопля.

8 in1 MINIS Chicken and Carrot. Апетитна закуска для всіх пород. Продукція з низьким вмістом жиру без додавання цукру може використовуватися в якості добавки до основного корму. До складу входить: курка, овочі, злаки.

Щоб ласощі не привели до надмірної ваги тварини, їх потрібно давати в обмеженій кількості.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також