Умови для мігрування повинні мати не тільки люди

4
0

а й риби

Ось чому середовище осінньо-зимового нересту треба охороняти. Як повідомив начальник державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Закарпатській області Анатолій Сорокін, у жовтні-грудні забороняється лов риби у звя"зку з нерестом струмкової форелі в рибогосподарських гірських водоймах.

Забороняється також забір піщано-гравійної суміші та річкового каміння з русел та прибережної охорони смуги рибогосподарських водойм. Великою бідою для риби є захаращення річок сміттям, трелювання лісу гірськими річками та потоками, тому на це встановлено мораторій. Також контролюється, щоб у потічках, малих річках, озерах, водосховищах люди не влаштовували автомийки і не забруднювали їх побутовими стоками та сміттям.

Завідуючий сектором іхтіології цього ж відомства Ігор Великопольський з цього приводу додав, що любительське рибальство дозволено в нижній течії р. Тиса до впадання в неї р.Тересви, в нижній частині Ріки до села Н.Бистрий, у нижній течії р.Теребля до с.Вільшани, в нижній течії Тересви до смт Дубове. А також у нижній течії Ужа до впадання в нього р.Тур"я, крім ділянки річки в межах м. Ужгород між транспортними мостами; в нижній течії р. Латориця до того місця, де в неї впадає Пиня, за винятком ділянки річки в Мукачеві від Підгорянського траспортного мосту до Паланківського мосту. А також - у нижній частині р.Боржава до с.Приборжавське та до с.Дешковиця.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також