Успішне зарахування в британський вуз - результат навчання іноземної мови з ранніх років

5
0

Батьки, чиї діти живуть за кордоном, працюють в престижній іноземної компанії і отримують високий оклад, знаходяться на 7 небі від щастя. Так, рідних людей розділяє відстань, але майбутнє чада набагато важливіше власних переживань.

Як вдалося батькам прокласти таку доріжку в життя? Через правильне виховання, мотивацію і навчання. Їх діти ідеально знають англійську. Випадки, коли мати з батьком «не доклали руку» до майбутнього дитини, поодинокі. Як правило, успішна молодь починала вчити іноземну мову з ранніх років. Коли краще починати навчання, як його правильно організувати? Читайте далі.

Прищеплюємо знання дошкільнятам і учням молодших класів

Коли краще знайомити чадо з англійською мовою? Практично з народження. Але це зовсім не означає, що після появи на світ малюка потрібно запрошувати фахівця. Такий підхід навчання актуальний для тих, хто сам добре говорить іноземною. Звертатися до малюка можна відразу на декількох мовах. Коли він підросте, сенс сказаного буде йому зрозумілий і російською, і англійською.

Початок навчання можна починати з 3 років у формі гри. Сьогодні є безліч мовних шкіл, де уроки доставляють малюкам масу задоволення. Однак важливо вибрати кращу з них, поспілкуватися з педагогом, подивитися, як проходять заняття. З ранніх років повинна бути практика. Без неї жоден британський вуз не світить. У багатьох школах дають хорошу базу, але в підсумку діти не можуть застосувати знання на практиці. Все тому, що немає живого спілкування іноземною мовою.

Учнів молодших класів варто віддавати в спеціальні мовні школи або наймати репетитора, який під час занять багато уваги приділяє мові та вимові. Зазубрювання слів не дасть рівним рахунком нічого. Влітку прокачати знання і навички можна в спеціалізованих мовних таборах. Наприклад, в DEC.camp. Можна записати дитину в денний табір, а ввечері вже спостерігати прогрес! Активне дозвілля і живе спілкування англійською - це найкраще, що можна придумати під час канікул.

Середня школа, або пора відправляти за кордон

Хочете, щоб дитина вступила до вузу Британії? Подумайте про навчання в зарубіжній школі. Однак враховуйте характер, темперамент, адаптивні якості чада. Одні готові до змін в 10 років, інші не наважаться на переїзд і після 13. Діти різні! Важливо враховувати бажання і прагнення, а не змушувати і егоїстично приймати рішення за них. Щоб дитина пішла вчитися в молодшу школу, доведеться переїхати в Англію. У середніх класах деяким дітлахам зручно жити в місцевих сім'ях. Підлітки легше переносять розлуку, прагнуть до самостійності і свободи. Саме в 11-13 років в європейських школах переходять від молодшої ступені до середньої. Залишається достатньо часу, щоб:

  • прокачати англійський;
  • підготуватися до здачі іспитів;
  • здати A-level, IB в Британії.

Високі результати шкільних випускних іспитів - гарантія зарахування до престижного вузу.

Переваги навчання за кордоном в підлітковому віці

Надіслати дитину в Англію в 10-13 років наважиться далеко не кожен батько. Це страшно, але безпечно і розумно, якщо знайти хорошу європейську школу-пансіон або установу з проживанням в резиденції. Перший варіант актуальний для тих, хто і сам готовий змінити місце проживання. А ось школи з проживанням та харчуванням відкриті для всіх бажаючих. У них діти перебувають під цілодобовим наглядом, вдосконалюють знання англійської, вивчають дисципліни і покращують комунікативні навички. Старшокласники можуть надійти на наступні програми:

  • A-level;
  • IB;
  • АР.

Адаптація у старшокласників займає більше часу, але вони можуть:

  • вибрати спеціалізацію і зосередитися на вивченні цікавих вам предметів;
  • отримати посвідку на проживання;
  • якісно підготуватися до вступу до вузу.

Результат спільних старань дітей і батьків - зарахування до британського університету.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також