Увага для закарпатців: в Угорщині відбувається грандіозна афера з телефонними дзвінками із-за кордону

6
6

В Угорщині кілька тисяч людей стали жертвами грандіозної афери, пов'язаної з телефонним шахрайством. Від неї можуть постраждати і закарпатці, які користуються картками угорських операторів.

Як це відбувається? Зазвичай абонентам телефонують із закордонного номера або приходить повідомлення, що вони пропустили дзвінок.

У Національній раді Угорщини із попередження злочинності розповіли, що протягом останніх тижнів справді фіксують значне зростання скарг угорців на підозрілі дзвінки з різних країн, в тому числі з таких екзотичних як Мальдиви. Ті, що спробували на них відповісти потрапляли у халепу - з їхнього рахунку знімалися великі суми.

У компанії Telenor (найбільший оператор в Угорщині) також поділилася деякими подробицями щодо цих фальшивих викликів. Зокрема повідомили, що майже 100 тисяч людей, які мають контракт з їхньою компанією, вже отримали подібні дзвінки лише за останні дні. Оператор нічого не може проти цього заподіяти. Єдине, що попереджають: якщо не впевнені, то не піднімайте слухавку і не передзвонюйте на невідомі чи підозрілі телефонні номери. Ось і все, так просто.

Стало відомо, що найчастіше виклики відбуваються з азіатських країн і починаються на +200.

Коментарі

B
betonus

Живу за кордоном, коли з України звонять, то чомусь показує номери німецького оператора, що зовсім не розумієш хто тобі дзвонить.

ДД
До До автора

100% входные звонки бесплатно !!!!

Т
Троцкій

Мені пару місяців тому дзвонила якась дама з Сінгапура на мобільний. Говорила чистою російською, і пропонувала інвестувати пару мільонів доларів у їх бізнес. Шкодуючи, що не маю тулько грошей, мусив їй відмовити... У мене лиш мільярд доларів одною купюрою. Що саме цікаво - з мене нич грошей не зняло, хоча базікали ми довго.

О
Олег

Лучше бы рассказали как у нас разводят народ, уводя номера наших операторов.

Б
Борка

Ідея тут інша - показати як погано в Мадярщині! Ужас просто якийсь. Ні доріг. ні зарплат, ще і гроші дурять у простих людей.

ДА
до автора

Вхідні дзвінки в Европі - безкоштовні не залежно звідки дзвонять ....

Читайте також