Ужгород в жалобі: Сьогодні провели в останню дорогу трьох захисників (ФОТО)

40
1

В Ужгороді 15 грудня, попрощалися із трьома захисниками України – 36-річним старшим солдатом Олександром Фозекошом, 50-річним солдатом Юрієм Пугликом та 39-річним Василем Булецою.

Провести в останню дорогу захисників Олександра Фозекоша, Юрія Пуглика, Василя Булецу прийшли багато ужгородців, рідні, друзі, військові. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам'ятні листи на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.


Олександра Фозекоша друзі й рідні згадують як добру, справедливу людину, він був душею компанії, мав багато друзів, любив риболовлю та спорт. Завжди був готовий підкласти плече допомоги. Із початку війни без вагань вступив до лав Збройних Сил України. У Героя залишилися дружина та донька, батько.


Василь Булеца був чуйною, доброзичливою людиною. Із перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини, служив у лавах Ужгородського загального відділу. Був чуйною, доброзичливою людиною, приходив завжди на допомогу, любив життя, рідних та близьких, а особливо племінників. У Героя залишилися батьки, сестра.


Юрій Пуглик був висококласним фахівцем, налагоджував системи кондиціонування для серверів по всій Європі. Любив спорт, двічі брав участь у Паризькому міжнародному марафоні. Цінував справжню дружбу. У перші дні повномасштабної війни добровольцем пішов захищати Батьківщину. У Героя залишилися батьки та дружина.


Військовослужбовці Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку загинули 10 грудня 2023 року на Харківщині внаслідок ракетного удару ворога.

Після чину похорону траурна хода пройшла від площі Народної до Пагорба Слави, де воїнів поховали.


Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника.

Вічна пам'ять та вічна шана Герою, який віддав життя за кожного з нас!Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

*
*****

Вічна пам'ять та шана полеглим Героям, які віддали свої життя за всіх нас!..

Читайте також