Ужгородка Ганна Федоренко, яка опинилася у Непалі, сьогодні розповсюдила через соціальну мережу лист з проханням по допомогу:
"Друзі! Я потрапила у складну ситуацію ... Завершується моя непальська віза, тому до 24 травня мені необхідно вилетіти з Катманду (Непал) в Москву або Київ. Оскільки я вже понад 14 місяців у безперервних мандрах, мої збереження закінчилися, а заробити їх тут - нема жодної можливості. Найдешевший квиток на літак коштує в середньому 600-700$. І якщо у Вас є така можливість, буду безмежно вдячна!"
Її близька подруга з Ужгорода, Віра Мартинова,яка працює в «Індійському магазинчику» розповідає: "Ганна вже втретє поїхала в Індію. Намагалася продовжити візу, але для цього їй потрібно було поїхати до Непалу і повернутися. Але тепер індійське консульство в Непалі чомусь не бажає видавати такі візи. Отже, Анна на такий варіант не розраховувала і тому тепер опинилася у дуже важкому положенні. І грошей для того, аби повернутися додому в неї нема, і в Індію до друзів поїхати не може. А якщо строк візи спливе - її очікує як мінімум депортація та великий штраф..."
В Ужгороді Ганна працювала інструктором з йоги, давала невеликі концерти - грає на африканській арфі і гарно співає. "Аню знає дуже багато ужгородців, тому сподіваємося, що хтось-таки відгукнеться і допоможе", - каже Віра.
Гроші для Ганни Федоренко можна надіслати через:
1. Гаманець qiwiwallet на номер +79858944793.
2. На рахунок Liqpay на номер +380937430123 (через "Приватбанк").
3. WesterUnion на імяGannaFedorenko
4. Або написати листа Ганні. Її адреса у мережі - facebook.com/ana.shanti1