Ужгородська «Батьківщина» назвала арешт Тимошенко безумством

12
2

Фракція «Батьківщина» в Ужгородській міській раді висловлює рішучий протест проти рішення Печерського суду стосовно зміни запобіжного заходу для Юлії Тимошенко на арешт.

 

«Безглуздість та протизаконність даного рішення вражають своєю нахабністю, жадібністю безконтрольної влади та цинізмом!» – стверджує голова фракції Василь Гнатків. «Політичне безумство торжествує!» – додає він.
 
«У п`ятницю в Печерському суді українська влада визнала, що віднині демократії в країні не буде, а адміністрація президента остаточно перетворилась на режим, який воює із власним народом. Президент України підписав собі і своїй команді квиток у забуття, на смітник історії, і вороття вже немає. Дуже скоро народ змете знахабнілих до краю і обмежених людей з найвищих посад у державі. Або втратить Україну. Іншого шляху немає», – йдеться у заяві.
 
«Арешт Тимошенко відкриває дорогу до арешту будь-кого з нас.  Це остаточна межа. Переступивши її, влада завтра судитиме багатьох: і політично неугодних, і неприборканий бізнес, і активну молодь. Звісно, нас немає за що судити. Але хіба це зупинить таке правосуддя…?!? Люди, які зараз не хочуть займатися створенням справжнього громадянського суспільства, а просто роблять кар`єру, спостерігають осторонь, розважаються - роблять це в лісі, який вже по периметру охоплений вогнем. Зрозуміло, що в цій ситуації від кожного громадянина, кожного патріота, Україна чекає рішення - або продовжити й посилити боротьбу, або втратити і власне майбутнє, і свою державу» – підкреслив Василь Гнатків.
 
«Тому ми заявляємо, що настав час, коли всі українці мають об`єднатись, стати єдиним фронтом і нагадати українській владі та міжнародному співтовариству, що ми – патріоти, що ми – європейці, що ми – нація! Фракція «Батьківщина» закликає всіх ужгородців та закарпатців - незалежно від політичних уподобань – виступити проти узурпації влади й прийняти участь в акціях протесту біля Печерського суду у Києві» – резюмував Гнатків.

Коментарі

I
inna

шановний 007, перед тим як когось звинувачувати у бандитизмі, спочатку надайте докази, а якщо їх немає - не пишіть різну дурницю.

0
007

Закарпатворив на філії бандитського огрупування партії регіонів, а Юля просто сліпа.ська ''Батьківщина'' просто відсутня, адже камиш давно її перетворив на філії бандитського огрупування партії регіонів, а Юля просто сліпа.

Читайте також