Ужгородська красуня третя в онлайн-голосуванні конкурсу «Міс Україна 2011»

21
7

17-річна ужгородка Евеліна Самсончик наразі є третьою в онлайн-голосуванні конкурсу «Міс Україна 2011». Закарпатці мають змогу підтримати свою землячку, проголосувавши за неї на сайті http://missukraine.org.ua у розділі «Онлайн-голосування».

Евеліна народилася 12 липня 1994 року у м. Ужгороді. Сьогодні дівчина -- студентка Львівського університету фізичного виховання (кафедра гімнастики), кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики.  

Красуня має досвід роботи фотомоделлю і моделлю у одній з відомих італійських кампаній, вона виходила першим номером на багатьох показах, у тому числі Міланського тижня моди. Наразі вона має пропозиції укласти контракт з модельними агенціями США, Франції, Італії, але вирішила поки присвятити час навчанню. 

11 вересня Евеліна Самсончик представлятиме Закарпаття у фіналі конкурсу «Міс Україна 2011».  

Коментарі

М
Марька

а де красуня із Закарпуття..лим не кажіть ми шо тота што на фотці

=
=)

У нас на Закарпатті є набагато гарніші дівчата,а вибрали саме цю...дійсно не бачу сенсу голосувати

Д
Джої

я за Львівську дівчину проголосував))але там е такі бееееее особливо Чернівці дуже сміявся)

1
123

там є і кращі. не бачу сенсу голосувати. а взагалі на місс закарпаття не тяне

В
Василь

гарна

С
Сісі

Господи, невже на Закарпатті кращих дівчат немає??

Л
Ляля

Вже!

Читайте також