
Зараз за 20 уроків теорії, які необхідно відвідати за 11 тижнів, для найпопулярнішої категорії «Б», заплатити потрібно 4 тисячі гривень.
Журналісти 21 каналу розповідають, для 20-ти практичних занять, авто щоразу потрібно заправити на 4 літри. Тобто за курс, потрібно придбати 80 літрів – 95-го, з середньою ціною палива у 26 гривень, це обійдеться у ще понад 2-і тисячі.
В автошколах кажуть: подорожчання – виправдане. А з урахуванням підвищення «мінімалки» – навчання дорожчатиме й далі. Наступний перерахунок вартості відбудеться наприкінці весни.
Більше у сюжеті: