Ужгородські `Карпати` забезпечили собі бронзу в суперлізі

5
0

хоча в перемогу мало хто вірив

Однак чотири хвилини до кінця першоїїх зустрічі зі «Смартом» із Кривого Рогу ужгородки «горіли» мінус три. Вже мало хто й вірив хоча б у нічийний результат.
Та інші плани щодо цього мали господарки: Мар`яна Со-скида з Наталією Скунзяк спромоглися встановити паритет, а Юлія Коломоєць на останній хвилині напруженої гри взагалі принесла перемогу закарпат-кам — 24:23. І хоч наступного дня «Карпати» не зуміли створити гідного опору криворіжан-кам (поразка 21:30), проте ужгородки виконали головне завдання сезону — достроково завоювали бронзові нагороди суперліги.


У першій зустрічі все йшло за звичним сценарієм — «Карпати» виходять уперед, відриваються у рахунку, демонструють упевненість у захисті. Єдине ж, що й справді непокоїло на початку гри, так це кволість у діях лідерів нашої команди — Наталі!` Скунзяк, Олени Шукаль і Юлії Бахірєвої. Остання, приміром, не реалізувала кілька семиметрових. До того ж, не грала основна — Вікторія Шклярук, замість якої на паркеті відпрацьовувала Мар`яна Соскида. Та цьогорічна страсна п`ятниця таки запам`ятається гандбольним уболівальникам неабиякими пристрастями. Все почалося з того, що в середині першого періоду «Карпати» серйозно пригальмовують, а Юлія Мана-гарова, Вікторія Цибуленко і компанія зі «Смарта» навпаки, нарощують оберти. Ось на табло вже нічия 10:10, далі 10:11, 11:12 й кінцевий рахунок перших тридцяти хвилин — 11:13.


Друга половина продовжила домінування «Смарта». Та на 51-й хвилині «Карпати» беруть тайм-аут. Леонід Євтушенко зі своїм помічником Борисом Петровським щось жваво пояснюють дівчатам. У найвідповідальніший момент гри, чи не вперше в цій зустрічі, на своєму звичному рівні врешті зіграла Наталія Скунзяк, яка відповіла влучним пострілом. За кілька хвилин прорив зліва Мар`яни Соскиди теж закінчується забитим м`ячем. Двічі поспіль у воротах криворіжанок розписалася знову Наталія Скунзяк. А за 35 секунд до фінальної сирени Юлія Коломоєць виводить наших вперед — 24:23, з якими ужгородки достроково завоювали «бронзові» медалі.


Уже у суботу Леонід Євтушенко дав пограти всім резервістам — у воротах замість Ірини Сідорової відстояла Тетяна Вє-тошкіна, а на паркеті усе, на що здатні, демонстрували Юля Коломоєць, Олена Гурківська, Марина Бовкун, Катерина Кравцова, Мар`яна Соскида й Беата Смерека. Вони навіть вели у рахунку плюс три. Однак сил стримувати потужний, «Смарт» їм не вистачило навіть на перший відрізок. Завдячуючи результативному кидку Анастасії Ющенко «Смарт» таки пішов переможцем на перерву — 14:15. А вже в другому періоді досвідченіші гості легко дотиснули молодь «Карпат» — 21:30.
Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також