Ужгородські патрульні показали на відео як рятували бабусю, що впала і потребувала допомоги (ВІДЕО)

10
1

Жінка, яка впала у власній квартирі й понад добу пролежала на підлозі.

Як розповідають у прес-службі патрульної поліції Закарпаття, вони отримали виклик у будинок на вулиці Академіка Корольова. Там жінка в одній з квартир кликала по допомогу.

Прибувши на місце, патрульні почали стукати у двері на 3 та 4 поверхах, аби знайти потрібну квартиру. Сусіди повідомили, що там проживає літня жінка, яка має проблеми з серцем.

Інспектори спробували самотужки відчинити двері, але марно. Вони викликали на місце рятувальників і швидку допомогу, й тим часом почали шукати інші способи, як потрапити у квартиру й допомогти.

Патрульний Андрій Лукачович заліз на балкон жінки через балкон сусідньої квартири на 4 поверсі. Поліцейський зайшов всередину і побачив жінку на підлозі у безпорадному стані. Вона не могла підвестись і скаржилась на біль у плечі та спині.

Патрульні дізнались, що в такому стані вона перебуває вже другий день. Жінка розповіла, що через власну необережність спіткнулась і впала. Від удару втратила свідомість, а коли прийшла до тями – не могла самостійно підвестися і дотягнутися до телефону. Єдиний вихід, який у неї був, кричати, щоб хтось почув.

Потерпілу шпиталізували до лікарні. Патрульні повідомили про ситуацію рідним жінки.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

МР
Молодцi ребята

Молодцi. А ДТП, драки, п'янi розборки, наркота, вбивства та iншi злочини якось самi по собi порiшаються. Кажуть, ще можна кiшку з дерева зняти - лайки самi собою налетять.

Читайте також