Ужгородські школярі грають в футбол прямо під будівельним майданчиком (ФОТО)

10
1

Йдеться про Ужгородську загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області, де також вчаться початкові класи ЗОШ №5.

Розміщена вона у самісінькому центрі міста на площі Петефі.

Шкільне подвір'я у свій час було розділене і на одній його частині розпочалося будівництво чергового торгового центру.

Однак, весь шок ситуації полягає у тому, що дитячий майданчик розміщений стіна в стіну з будівництвом та фактично нуль огорожі від куп з цеглою. Від стіни будівництва до футбольних воріт є всього один метр.

Як зазначив ужгородський активіст Ярослав Козич, директор такої школи мав би одразу написати заяву на звільнення, адже ні про яку безпеку учнів тут мова не йде. Цікаво також, як частину шкільної земельної ділянки відділи під забудову. І чому нема захисної огорожі, яка повинна бути при кожному будівництві?

"Де Державна архітектурно-будівельна інспекція, де Гірпромнагляд?", - запитує ужгородець.

А діти тим часом продовжують гратися під цеглинами...

Мукачево.net

Коментарі

М
мама

це не 10-та школа,а початкові класи школи #5 на Петефі,і там дійсно небезпечно для дітей,але на такі "дрібниці" вже давно ніхто не звертає увагу.Там,де задіяні великі гроші, на безпеку дітей всім наплювати.І прокуратура не допоможе.

Читайте також