Ужгородський "Барбос" просить про допомогу: Борг у ветеринара - 30 тисяч гривень

20
0

Наразі у притулку біля 170 тварин. Це понад 110 собак та понад 50 котів.

У волонтерській організації "Барбос" розповідають про те, що зараз спрямовують усі надходження, окрім поточних витрат, на покриття накладних по кормах, і через це борги у ветлікаря починають зашкалювати. Наразі це 30 тисяч гривень, більшість із цих коштів за стерилізацію тварин.

Всі тварини без винятку, обробляються від бліх, кліщів та глистів. Всі отримують щеплення та стерилізуються.

За словами волонтерів обробка кожної собаки (піпетка від бліх/кліщів та таблетки від глистів) ~150 грн. Це на одну тварину. Щеплення комплексне ~200 грн на одну тварину (без ревакцинації).

Сухого корму йде в день ~35 кг.

"Повірте, ми економимо на всьому буквально. Починаючи з сантехніка, закінчуючи ремонтними роботами, адже все робиться силами волонтерів. Ми прибираємо, годуємо, забираємо з вулиць, будуємо вольєри, вигульні дворики, сидимо годинами на крапельницях, косимо територію, саджаємо дерева, миємо та перемо самостійно! Ми намагаємося "заробляти" на себе, влаштовуючи ярмарки, проводячи акції у місті, уроки добра, англомовні клуби та виготовляючи вечорами власноруч, частенько навіть після тяжкого дня у притулку, сувеніри на продаж. Просто повірте - це дуже тяжкий труд," - йдеться у дописі організації.

Реквізити:

Приват 4731 2196 1625 4391 - (Брудка В.В.)

Моно 4441 1144 2069 6088 - (Брудка В.В.)


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!
Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також