В Мукачівській лікарні св. Мартина пересадили нирку чоловіку, який 4 роки страждав на ниркову недостатність

12
0

Таких як Сергій на Закарпатті десятки. На жаль, не всім пацієнти з нирковою недостатністю можуть пересадити нирку (вік, зайва вага, супутні захворювання, інше). Щоб пацієнти з нирковою недостатністю могли жити, а більшість з них очікувати пересадки, їхнє здоров'я постійно контролюють лікарі-нефрологи.

Як розповідають в Мукачівській міськраді, впродовж 4 років чоловік кожні кілька днів, відвідував діаліз, щоб просто жити. Причина - ниркова недостатність. Іншими словами, нирки Сергія відмовили і все за що вони відповідали, доводилося робити спеціальному апарату.

Коли пацієнт дізнався про свій діагноз, одразу став у реєстр реципієнтів (тих, кому потрібна пересадка нирки) у Києві. Потім вирішив змінити місце реєстру на Львів. І за 10 днів від цього моменту йому пощастило. Спеціальна електронна система ЄДІСТ (Єдина державна інформаційна система трансплантації) серед всіх зареєстрованих обрала його.

Чоловіку успішно пересадили нирку від посмертного донора. За 2 тижні Сергія виписали додому. Зараз він добре себе почуває та звикає до нового життя з ниркою.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також