В Мужієві поновиться видобуток золота

16
0

Мінпромполітики обіцяє вжити всі заходи для відновлення функціонування підприємства

Міністерство промислової політики активізувало роботу щодо розв’язання проблемних питань діяльності ТОВ `Закарпатполіметали` для відновлення розробки Мужієвського золотоносного родовища на Закарпатті.



Днями проблемні питання діяльності `Закарпатполіметали` обговорювалися на нараді в міністерстві за участі фахівців і представників Закарпатської облдержадміністрації, комітету кредиторів, ДАК `Українські поліметали`.



За словами заступника міністра Сергія Грищенка, необхідно вжити всі заходи для відновлення функціонування підприємства, що дасть можливість погасити заборгованість по зарплаті.



На даний момент серед кредиторів ТОВ `Закарпатполіметали` налічується 15 організацій. Представник найбільшої компанії-кредитора Сengart Financial INC звернув увагу учасників наради на необхідність комітету кредиторів мати достовірну інформацію щодо наявного майна товариства, а також щодо його охорони.



Крім того, учасники наради обговорили питання необхідності вирішення екологічних проблем, наслідків діяльності товариства і подальшого використання промислової продукції, яка в даний час знаходиться в сховищах.



Як повідомив Грищенко, наразі рівень заборгованості ТОВ уточнюється.



Він нагадав, що Мужієвська копальня не працює вже близько 3 років. З урахуванням того, що в ТОВ зміна інвесторів є складною, працювати потрібно з існуючими акціонерами, констатував заступник міністра.



Грищенко також повідомив, що ЗАТ `Державна акціонерна компанія Українські поліметали` в даний час існує, не дивлячись на прийняте близько року тому рішення про ліквідацію компанії. `Причина продовження існування ДАК в тому, що в `Укрполіметалів` є долі в інших компаніях`, - пояснив він.



Нагадаємо, Мужієвська копальня - перше в Україні золоторудне підприємство. З місцевої руди видобувають золото найвищої проби - 999,9. Його ще називають банківським, тому що в зливках воно потрапляє до фінансових установ, стабілізуючи фінансову систему України.




Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також