В Раді зараз немає 226 голосів для заборони діяльності УПЦ МП - Стефанчук

18
5

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук сумнівається, що в парламенті знайдуться необхідні 226 голосів для заборони діяльності УПЦ (МП), якщо відповідні законопроєкти будуть винесені на голосування.

«Парламент – це механізм, який ухвалює рішення колективно. І мені здається, що поки немає 226 голосів навколо такого важливого законодавчого акту. Виносити його у залу, провалювати для того, щоб просто потішити Російську Федерацію, то це просто безглуздо і юридично, і політично безвідповідально», – сказав в інтерв?ю Радіо Свобода Руслан Стефанчук

Голова Верховної Ради додав, що хоче вірити, що побачить 226 голосів, але, за його словами, «поки що йде внутрішня дискусія, яка проходить не тільки всередині «Слуги народу», а в тому числі в межах інших партій, які позиціонують себе як дуже патріотичні».

Зазначимо, що у День Незалежності 24 серпня у Верховній Раді зібрали понад 125 підписів народних депутатів під зверненням до спікера Стефанчука з вимогою невідкладно винести на розгляд законопроєкти, які допоможуть заборонити діяльність Московського патріархату.

Дві третини українців або 66% вважають, що діяльність Української православної церкви, яка перебуває в єдності з Московським патріархатом, необхідно заборонити.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

ІБ
Із біблії

Блаженні кротциі, яко тії наслідять Землю

АН
А нашо?- 2

Тать-ЩЕ Баюшок -ТИХ ЩЕ Й КОРМити у Каталажках?-шаШто-бо ЇХ І ТАК ЛЮДИ УСЕ ЖИТТЯ КОРМлять-та Такі Грубі Попи-"Корнаси"!-Най Ідуть -до Росіі Чи даГде

АН
А нашо?

просто тих батюшок, шо топоять проти України у каталажку! І схуднуть, і часу молитися будуть мати доста

Н2
немає 226 голосів?

Хотіли би - знайшли би. А так там відкатом не пахне - от і голосів не туй во

ПТ
Професор теології

Люди до кінця не розуміють, наскільки небезпечною є секта РПЦ і її дочірня структура в Україні УПЦ. Пріхожанє (парафіянами їх назвати язик не првертається) зазомбовані на кшталт адептів Марії Христос Деві (Марії Цвигун) і активно втягують туди своїх дітей.

Читайте також