В Тячеві на хабарництві попалися керівник автошколи та працівниця ТСЦ МВС

17
8

Очільник автошколи вимагав від подружжя неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення посадовими особами ТСЦ МВС щодо процесу одержання водійських посвідчень.

Як повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури, за хабар у 18 тисяч гривень керівник автошколи мав оформити жінці фіктивне навчання в автошколі, а також забезпечити успішне складання подружжям теоретичних і практичних іспитів.

Слідством встановлено, що адміністраторка ТСЦ МВС забезпечила доступ до екзаменаційного класу, що дало змогу підключити додаткове технічне обладнання до комп’ютера. Відтак за допомогою дистанційного доступу можна було надавати правильні відповіді на тестування, фальсифікуючи процес складання іспитів.

Чоловіку інкримінують зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України), а жінці – несанкціоноване втручання в роботу інформаційних автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації (ч. 5 ст. 361 КК України). Обом підозрюваним вже обрали запобіжні заходи: тримання під вартою з правом внесення застави та цілодобовий домашній арешт відповідно.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

П
Петро

У Корсунь-Шевченківському 8000 би взяли Іван бульб добре

А
ага

а пак ДТП… Се пишу тим вумним про економіку, пропозиції …. Дайте статистику: Винуватець ДТП - випусник автошколи Ххх, Директор автошколи, Начальник центру, що видав посвідчення, психіатр.

Д
Дідо

Рішали ходять у Мукачеві як на роботу у МРЕВ. Оби баранови вказати де розписатися треба

Б
БОСС

Та в Мукачеві більше «рішал»як роботників і каждий накидує собі

ДН
До нижнього

А потом страдають і ті ко не хоче давати хабар, і яким потім кажуть "А то як ся з начальником договорите!". Шакали совкові

Х
Хила

Шо там такого , ми живемо в цивілізованій країні, у нас ринкова економіка! Є бажання є пропозиція, ніхто нікого силою не тягне. Люди самі хочуть шо там такого??? Є такса ісе не порода пса. Приходьте ми Вам раді.

Д
Друг

Займіться мукачівським ужгородським мрео будете в шоці які там оборутки

С
Сергій

Коли таку операцію провели у Хусті-нікого би ся не залишило... Мусай би закривати сервісний центр... Тут хабарництво систематичне, упорядочине,люди їздять оформлятися в Іршаву,усі це знають але руки короткі в правоохоронних органів, на жаль...

Читайте також