В Угорщині збирають допомогу для 4-річної закарпатки Клавдії Сільваші, яка бореться за життя (ФОТО)

7
1

Угорський фонд, який допомагає дітям хворим на лейкемію оголосив про збір коштів на підтримку 4-річної Клавдії Сільваші із Закарпаття, яка нині перебуває у лікарні в очікуванні на складну операцію.

Як розповідається на сайті угорського фонду, який опікується дітьми, хворими на лейкемію, Клавдії лише чотири роки, але вона уже бачила більше поганих речей, ніж більшість дорослих. Рік тому у маленької Клавдії з родини закарпатських угорців виявили пухлину, і тепер вона лікується в клініці в Дебрецені. Її організм добре реагував на лікування, але хвороба рецидивувала.

«Ми жили на Закарпатті і там виховували Клавдію разом з чоловіком. 10 серпня 2020 року її батько, мій чоловік, помер від інфаркту, йому було всього 38 років», – розпочала свою сумну розповідь Діана, мати дівчинки, яка одна виховує доньку.


У травні 2021 року у Клавдії на шиї з'явилася шишка, тож батьки звернулися до лікаря. Пізніше виявилося, що це злоякісна пухлина.

Дівчинка перебувала на лікуванні в обласній дитячій лікарні. Потім у червні батьки з Клавдією поїхали в угорську клініку в Дебрецені, де тести після ряду обстежень підтвердили, що у дівчинки рак. Почалася тривала хіміотерапія, на яку Клавдія добре відреагувала, тому 23 вересня 2021 року її прооперували.

"Після цього хіміотерапія тривала до листопада, тоді ми перейшли на медикаментозне лікування. Раділи, що все закінчилось і все буде добре, можна жити своїм маленьким життям, але в березні 2022 року у неї почали боліти ноги. Ми знову повернулися до Дебрецена, і після ще одної серії обстежень мені сказали, що пухлина рецидувала», – розповіла мати.


У житті дитини знову почалися курси хіміотерапії. Тепер вірним курсом лікуванням може бути лише трансплантація, але на це ще треба довго чекати. А мама, оскільки вона в лікарні з Клавдією, не може працювати, їхні запаси закінчилися.

"Перший курс лікування нам вдалося вирішити за допомогою рідних і близьких, але наші резерви вже закінчилися, тому я прошу допомоги, тому що ми в складній ситуації, у нас все залишилося в Україні, але ми хочемо боротися з пухлиною і надалі! З вдячним серцем ми цінуємо будь-яку підтримку! Я вірю в лікарів і в Бога, що Клавдію вдасться вилікувати", - каже жінка крізь сльози.

Тож мамі та її дитині потрібна підтримка, щоб хоча б у цей важкий період не хвилюватися про фінанси. Більше інформації можна довідатися на сайті угорського фонду, який опікується дітьми, хворими на лейкемію.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

В
Ворюга

Надо попросить у собственника Ролс Ройса за 700 тысяч

Читайте також