В Україні діє заборона на галасливі ремонтні роботи у квартирі на час карантину

14
0

В Україні триває карантин, який змушує більшість людей перебувати в будинку. Але що робити якщо новина про обмеження з'явилася раптово, і у квартирі виявився не завершений ремонт? На жаль така неприємність виникла у багатьох.

Людям тепер доводиться довше місяця сидіти вдома, але при цьому ремонт квартир у Львові залишається у мертвій точці.

Заборонено робити ремонти в багатоповерхових будинках, оскільки галасливі роботи можуть негативно вплинути на сусідів. Люди і так замкнені в бетонних коробках, при цьому змушені ще й віддалено працювати. Проводити галасливий ремонт – виявляти неповагу до ближніх. Адже від дискомфорту будуть страждати всі, особливо в будинках з високою чутністю. Про це повідомив Іван Варченко, який займає посаду радника міністра внутрішніх справ.

Заборона стосується наступних інструментів:

  • болгарка;
  • молоток;
  • дриль;
  • перфоратор.

Іншими словами, під забороною вся будівельна та ремонтна техніка, яка може стати причиною підвищеного шумового забруднення. При цьому Варченко зазначає, що покарання буде не тільки адміністративним, у вигляді штрафів і доган. Порушників чекатиме розплата сусідів, які постраждали від дій винуватців.

Чому людей просять не ремонтувати квартиру

Оскільки поширення коронавірусу дуже стрімке, а його наслідки можуть навіть викликати смерть, влада вирішила ввести загальнонаціональний карантин, який триватиме до 24 квітня. Через це громадянам заборонено без сильної необхідності виходити з дому. Порушники будуть змушені понести адміністративну або навіть кримінальну відповідальність, так як своїми діями несуть загрозу здоров'ю і життю інших людей.

У підсумку мільйони людей змушені перебувати вдома. Причому цілодобово і без можливості навіть вийти прогулятися, відпочити від своїх домашніх і сусідів. Уявіть, що в цей час сусіди включають перфоратор або дриль і до вересків своїх і сусідських дітей, звуків телевізора і комп'ютера приєднується будівельний інструмент. У такій обстановці дуже складно не зійти з розуму. Тому бажано обмежитися хоча б на той час поки більшість сусідів зможе піти у своїх справах, поки пройде сама галаслива частина ремонту.

Що робити можна

Незважаючи на жорсткі заборони, в умовах карантину зупиняти ремонтні роботи повністю не обов'язково. Але робити можна виключно не галасливі дії. Якщо вам не хочеться чекати майже місяць перш ніж можна буде почати розбиратися з ремонтом, є вихід. Зокрема відносно нешкідливими можуть бути наступні процедури:

  • Використання фарби. Врахуйте, що деякі матеріали мають досить сильний специфічний запах, який не всім може сподобатися. Так що бажано фарбувати тільки якщо є хороша вентиляція або якщо сусіди не проти. Але найголовніше, що фарбувати можна абсолютно безшумно. За час карантину можете по кілька разів перефарбувати стіни, підлогу, двері, підвіконня і т. п.
  • Клеїти шпалери. Якщо у вас вже є куплені шпалери і всі необхідні інструменти, поклеїти їх на стіну є практично останнім кроком. Якщо ж шпалер немає, їх можна замовити через Інтернет і отримати доставку під двері квартири. Так що зовсім не обов'язково чекати кінця карантину з обдертими стінами.
  • Підготовчі роботи. Зовсім не обов'язково робити щось, але можна провести підготовку до більш активного етапу. Наприклад, скласти кошторис, пошукати найбільш вигідні ціни на потрібні вам товари, замовити доставку відсутніх матеріалів. Та навіть винести меблі і зняти зі стін картини, щоб квартира стала чистою. Подумайте над майбутнім дизайном, пошукайте цікаві ідеї в Інтернеті. Коли з'явиться можливість повноцінно працювати у вас вже буде маса ідей.

Не втрачати час можна і на карантині. Головне щоб ваша активність не заважала сусідам.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також