В Україні починають штрафувати людей за відсутність маски на обличчі

9
8

Крім цього розмір штрафу в порівняні з іншими країнами доволі малий.

В Україні будуть штрафувати за відсутність маски в громадських місцях і транспорті – Верховна рада ухвалила відповідний закон, а Зеленський вже його підписав. За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, накладати штраф будуть поліцейські, представники СЕС або органів місцевого самоврядування одразу ж на місці. Розмір стягнення становитиме 170-255 гривень, в середньому це 6,3 євро, що небагато у порівнянні з іншими країнами. «Слово і діло» вивчило, на скільки в середньому можуть покарати за відсутність маски в різних країнах світу.

Менше, ніж в Україні штраф за відсутність маски тільки в Грузії – в середньому 5 євро. Відповідний закон місцевий парламент ухвалив ще влітку. Стало обов'язковим носити маску у закритих громадських місцях, транспорті й таксі. Якщо людина не може її носити за станом здоров'я, вона повинна отримати довідку. В середньому 17 євро штрафу загрожує за відсутність маски у Вірменії.

У Великій Британії у вересні посилили карантин через коронавірус, в тому числі збільшили штрафи за порушення маскового режиму. Тепер за появу без маски в публічних місцях можна заплатити в середньому 3 тис. 583,5 євро (67-7100 євро). Їх повинні носити водії та пасажири таксі, співробітники магазинів, персонал і гості в готелях, співробітники й відвідувачі закладів сфери обслуговування. Якщо масковий режим був порушений шість разів, то загрожує вже штраф у розмірі 7,1 тис. євро.

Високі штрафи також в Польщі, середній розмір – 3 тис. 416 євро (від 112 до 6720 євро). Маски повинні носити в транспорті, магазинах, кінотеатрах, театрах і церквах. В середньому трохи понад 3 тис. євро доведеться заплатити за відсутність маски в Іспанії (від 100 до 6 тис. євро).

В інших європейських країнах штрафи за порушення маскового режиму більш демократичні, але як для України все ж високі: у Нідерландах в середньому 222,5 євро (95-350 євро), Бельгії – 250 євро, Німеччині – 275 євро (від 50 до 500 євро), Португалії – 235 євро (120-350 євро), Швейцарії – 232 євро, Латвії – 30 євро (10-50 євро).

В Україні, нагадаємо, не штрафуватимуть за відсутність маски на вулицях. А, наприклад, в Туреччині засіб індивідуального захисту потрібно носити всюди: в закритих і відкритих громадських місцях, транспорті, на вулицях, в парках і пляжах. Інакше загрожує штраф, середній розмір якого 212 євро.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Т
танька

і руки моти то бред - нич не помагать. І дихати у маршрутці у рот попутчику то благо, особенно вірусним перегаром.

Т
Таня

Кому малий штраф. Наших людей поштрафуй на 200грн, то дляних то утрата глобального масштаба, будуть другий раз не тощо змасков ходити, а щей відро на голову надіне аби не дати свої 200грн комусь, тімболье туда казнокрадам. Добре хоть щтраф розумний, бо маска тота всеравно малоефективна, і на ситуацію з ковід ніяк не повліяє.

С
сомарам

у середньому штраф - зп 3-5 робочих днів. У нас би боло адекватно 300-1000 грн, а для чиновників у долярах такого номінала.

МН
Мункач нет

Главний месседж сьоi писанини, ош штрафи малi, порiвнюючи з другими. Лем чогось зарплати ни зравнюють. Говно смi, одним словом

І
Ім'я

Этим, что одевают на себя медицинские маски завтра скажут вставить тампоны в уши а на ниточку привязать кусочек сала, так они так и сделают.

И
Иван

Обиччя то морда, короче кіть без намордника ходити будуть штрафувати.

Ч
Читач

Що таке "обиччя"?

И
Иван

Можна було хотяби написати в заголовку замість обичча Пьсок.

Читайте також