В Україні пройшов масштабніший фестиваль "Битва Націй" (ФОТО)

78
0

У Хотині, з 30 квітня по 3 травня 2011 пройшов другий міжнародний фестиваль історичної реконструкції Середньовіччя під назвою «Битва Націй». У цьому році, взяли участь команди з семи країн - України, Росія, Польща, Білорусь, Італія, Німеччина і Квебек (Канада). Тисячі глядачів та учасників з'їхалися цього фестиваль. Виглядало все дуже масштабно.

Головною метою організаторів фестивалю «Битва Націй» була демонстрація історичної реконструкції Середньовіччя, організація боїв і змагань, які об'єднали команди реконструкторів з різних країн. Ну і звичайно ж, глядачі отримали неймовірно-захоплююче видовище.

Найцікавіше - це було відтворення звичаїв і побуту Середньовіччя учасниками турніру. На території Хотинської фортеці були збудовані військові табори, учасники ходили в історичних костюмах, також були представлені унікальні середньовічні обладунки та зброю, які виготовили збройові майстри сучасності.

Історична реконструкція - захоплення (вид діяльності), яке об'єднує в собі знання історії, мистецтва та спортивні навички. Як правило, реконструктори займаються вивченням, а також відтворенням одягу, предметів побуту і зброї давніх часів.

При вході в замок стояла охорона, вони строго перевіряли квитки і ставили печатку на ліву руку, яка була видна лише при ультрафіолетовому світлі. На самому ж фестивалі за порядком стежила місцева міліція.

Крім красивих і реалістичних боїв, глядачі так само могли відвідати ярмарок, де продавалися вироби ручної роботи: прикраси та одяг, зброю і зброю Середньовіччя. На жаль, продукти харчування та різноманітні страви домашньої кухні на цьому ярмарку були не дуже смачними і до того ж дуже дорогими. Скоріш за все продавці розраховували більше на іноземців, ніж на звичайних відвідувачів.

Учасники дій із задоволенням позували фотографам. Демонстрували свій побут та одяг.

Учасники боїв харчувалися відмінно, також як і за часів Середньовіччя - м'ясом і вином. Їжа готувалася виключно на багатті. Деякі учасники привезли з собою домашню птицю.

На виготовлення кольчуги йде в середньому 4 місяці. Кольчуга складається з 20-30 тисяч кілець і плететься сталевий дротом вручну. Важить 7-10 кг.

Програма фестивалю в цьому році була дуже насиченою. З ранку і до вечора проходили поєдинки і битви. Було чотири основних номінації, в яких брали участь бійці: 1 на 1, 5 на 5, 21 на 21 і масові бої - бугурти.

У Середньовіччі, лицарі брали участь у турнірах, переслідували дві мети - продемонструвати свою хоробрість і силу, а також отримати трофеї. Згідно з правилами, переможець турніру одержував зброю і коня програв.

Звичайно, бою не обходилися без травм. На фестивалі чергували дві карети швидкої медичної допомоги. Саме через травми, бої часто затягувалися і закінчувалися на годину пізніше.

Перебуваючи в центрі подій, настільки вживаєшся в роль, що хочеться самому взяти участь, хай не лицарем, а хоча б що розливають пиво ченцем.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також