В Ужгород прибула чудотворна ікона Божої Матері "Страсна" (ФОТО)

17
0

В храмі на честь собору Карпатських святих (район Підлипники), відбулася зустріч чудотворної ікони Божої Матері «Страсна», яка є святинею храму села Отченашівка, що на Вінниччині.

Ще 1903 року ікона була спеціально написаною на Святій Горі Афон для віруючого народу села Отченашівки, розповідають у Мукачівській православній єпархії.

Участь у зустрічі святині на чолі з керуючим єпархією взяли священнослужителі єпархії, зокрема Ужгородського міського благочиння. А також представники влади, зокрема міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Зустрівши ікону, архієрей із духовенством і народом звершили молебень і моління до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом “Страсна”.

Після цього владика Феодор звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Далі усі присутні, під спів богородичних пісень, з великим благоговінням вклонялися до чудотворного образу Божої Матері. 

Нагадаємо, ікона перебуватиме в храмі на честь собору Карпатських святих, що по вулиці Ротмана, 22, до наступного вівторка, 26 вересня, включно. Приложитися до святині можна щоденно з 8 ранку до 19-ої години вечора. За цей період перед шанованою іконою священнослужителі єпархії правитимуть молебні з акафістам.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також