В Ужгороді чоловік побив 61-річну жінку на території школи – його затримала поліція охорони

522 3

Усі обставини події встановлюються.

15 липня в Ужгороді працівники поліції охорони затримали 36-річного чоловіка, який побив жінку на території одного з місцевих навчальних закладів. Про це повідомили в Управлінні поліції охорони в Закарпатській області.

Сигнал тривоги «КТС» надійшов на головний пункт централізованого спостереження з охоронюваної школи. Наряд реагування прибув на місце події за лічені хвилини.

На території закладу правоохоронці виявили 36-річного ужгородця, який завдав тілесних ушкоджень 61-річній жінці — відвідувачці школи. Чоловік поводився агресивно й не реагував на вимоги зупинитися, намагався втекти, однак був затриманий.

На місце події також прибули патрульні, слідчо-оперативна група та бригада екстреної медичної допомоги, яка надала допомогу потерпілій.

Коментарі

Д
Дигов

То циганиг

+
+++-+

Рейнджер. Б'є усіх за шором,тобто рядами...бо в країні військовий стан

Читайте також