В Ужгороді мобілізовують комунальників перед великим снігом

15
0

В Ужгородському міськвиконкомі заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Віталій Семаль провів нараду щодо узгодження дій міських служб під час погіршення погоди (як відомо, на найближчі дні прогнозуються не лише морози, але й рясний снігопад).

 

На нараду скликали представників усіх комунальних служб, у тому числі керівників житлово-експлуатаційних організацій міста.
 
Спершу заслухали інформацію про виконання завдань та результати роботи служб з усунення аварій (як от замерзання труб на кількох котельнях та в під’їздах, де мешканцями самовільно були встановлені насоси, так звані "безбашенки" – негаразди усунули, власники мають в разі потреби подбати про утеплення пристроїв). Заступник міського голови акцентував на конкретних кроках щодо запобігання надзвичайних ситуацій, на роботу служб в умовах погіршення погоди. Так, передовсім йшлося про готовність техніки, очистку від снігу, підсипання доріг і тротуарів, запобігання замерзання мереж та убезпечення від аварій.
 
Комунальників практично "мобілізовують" – у міських службах призначено цілодобове чергування. Наголошено на необхідності постійної аварійної готовності працівників МРЕМ (міського району електромереж). Керівникам та відповідальним працівникам комунальних підприємств розпорядженням міського голови заборонено в найближчі дні проводити вихідні чи відпустки за межами міста та наказано забезпечити стан підвищеної готовності служб.
 
Водночас муніципальна поліція разом з працівниками торгового відділу проводитиме рейди, звертаючись до власників та орендарів будинків і закладів з проханням не нехтувати Правилами благоустрою та вчасно здійснювати прибирання території, за яку відповідальні. Також міська влада вкотре звертається до городян з наполегливим проханням забрати автівки з узбіч доріг, аби вони не заважали роботі снігоприбиральної техніки, - інформує прес-служба Ужгородської міської ради.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також